Windows PhoneAplikacjeOneDrive 4.5.

OneDrive 4.5. Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Microsoft Corporation
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
636

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • przejrzyste menu i wygodna nawigacja
  • dostępna za darmo
  • duża przestrzeń dyskowa do wykorzystania
Minusy:
  • brak

OneDrive to jedna z najlepszych usług sieciowych, służących użytkownikom jako wirtualny dysk. Technologia aplikacji OneDrive opiera się na chmurze – pracując na dokumentach lub chcąc zarchiwizować rozmaite pliki – muzykę, filmy, zdjęcia – możemy przenieść je do sieci na nasz wirtualny dysk. Przestrzeń w OneDrive sprawia, że nie musimy martwić się o nasze pliki na nośnikach fizycznych. W każdej chwili możemy do OneDrive przenosić dokumenty tworzone w pakiecie Office – Word, Excel, PowerPoint, a także nasze zdjęcia czy filmy. Microsoft regularnie pracuje nad poprawkami stabilności, szybkością pobierania oraz udostępniania danych do chmury. Intuicyjny interfejs, łatwość obsługi oraz duża ilość miejsca na dysku sieciowym sprawia, że jest to jedna z najlepszych usług tego typu na rynku – teraz również na urządzenia Windows Phone całkowicie za darmo.

OneDrive umożliwia wymianę plików również pomiędzy różnymi urządzeniami – np. między Windows Phone a PC. Warto pamiętać, że konto założone na jednym urządzeniu może być obsługiwane na sprzęcie konkurencji. Co więcej, Microsoft udostępnił również OneDrive dla Firm – dodatkową usługę dedykowaną przedsiębiorcom, gdzie na potrzeby dokumentów firmowych wydzielono dodatkową powierzchnię dyskową. Dodatkowe cechy: przeglądanie własnych plików prywatnych, służbowych oraz udostępnianych przez innych użytkowników; przerzucanie kilku plików jednocześnie – filmy, zdjęcia, dokumenty; ustalanie poziomu bezpieczeństwa – możliwość udostępniania plików wszystkim lub wybranym osobom w trybie prywatnym. Możemy ponadto tworzyć foldery, zmieniać nazwy plików i dowolnie segregować dane. Co istotne – aplikacja współpracuje również z produktami konkurencji – np. Google.

Zmiany w najnowszej wersji OneDrive: ulepszono interfejs użytkownika; dodano widok dla wszystkich dostępnych w folderze lub na dysku zdjęć; usprawniono wyszukiwarkę plików z podziałem na prywatne i służbowe; dodano zakładki Widoki Udostępnione mi oraz Ostatnie na kontach służbowych; usprawniono obsługę Kosza – możliwość wyświetlania i przywracania plików prywatnych i firmowych; dodano nową stronę do przeglądania właściwości prywatnych plików; ułatwiono dostęp do oceny aplikacji z poziomu menu ustawień; ulepszono wydajność i wyliminowano drobne błędy z poprzedniej wersji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0