Windows PhoneAplikacjeTeamViewer 8.0.2.0

TeamViewer 8.0.2.0 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
TeamViewer
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
425

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • polska wersja językowa
  • możliwość sterowania zdalnego kiloma komputerami jednocześnie
  • wysokie standardy bezpieczeństwa
  • integracja z technologią odczytywania gestów
Minusy:
  • brak

TeamViewer to przydatna aplikacja do zdalnego sterowania komputerem, działającym w środowisku Windows, Mac lub Linux. W przypadku gdy jesteśmy z daleka od komputera, a ktoś z rodziny ma problem z uruchomieniem sprzętu lub aplikacji, TeamViewer dla użytkowników Windows Phone pozwoli błyskawicznie udzielić pomocy. Przydaje się również w sytuacji, gdy jesteśmy daleko od domu, a chcemy zarządzać sprzętem zdalnie np. w celu wysłania ważnego dokumentu czy plików.

Aplikacja cechuje się wysokim standardem bezpieczeństwa, dzięki czemu można dokonać zaawansowanych ustawień zabezpieczających komputer, uniemożliwiając dostęp osobom niepowołanym. Świetnie nadaje się również do zarządzania firmowym sprzętem, pozwalając tworzyć sieć lokalną na wzór chata, z szybkim dostępem do wybranych komputerów. Możliwe jest również integrowanie listy kontaktów i komputerów, sprawdzanie statusu dostępności i szybkie kontaktowanie się z partnerami.

Dodatkowe funkcje TeamViewer: brak konfiguracji z możliwością podłączenia bez względu na aktywność firewalla lub serwerów proxy, możliwość monitorowania kilku komputerów jednocześnie z szybkim przechodzeniem na poszczególne ekrany poprzez przesuwanie palcem po smartfonie, integracja z funkcją gestów, dostępną dla użytkowników komputerów z systemem Windows 8, specjalne skróty klawiszowe (m.in. CTRL, SHIFT, ALT), poprawiona wydajność dla telefonów z 512 MB pamięci RAM, możliwość zapamiętania pozycji kursora myszy podczas przechodzenia na drugi ekran komputera.

TeamViewer dostępny jest w polskiej wersji językowej, działa wyłącznie na urządzeniach Windows Phone 8.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0