Windows PhoneAplikacjeTuneIn 2.4.0.0

TuneIn 2.4.0.0 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Rozrywka
Producent:
TuneIn
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
382

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • ogromna baza radiostacji
  • brak podziału na regiony
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

TuneIn to innowacyjna aplikacja pozwalająca na słuchanie stacji radiowych w czasie rzeczywistym, gdziekolwiek się znajdujemy (brak podziału stacji na regiony). Program oferuje dostęp do ponad 70 tysięcy radiostacji, podzielonych tematycznie na muzykę, sport, kanały hobbystyczne czy aktualne wydarzenia ze świata. Ponadto umożliwia wybór, spośród ponad 2 milionów źródeł strumieniowania radia na żądanie, dzięki czemu nie musimy oczekiwać na rozpoczęcie wybranej transmisji. Wszystkie funkcje są całkowicie darmowe dla użytkowników Windows Phone.

Z poziomu aplikacji TuneIn można z łatwością wyszukać lokalną stację radiową oraz międzynarodową. Zaletą jest wygodny interfejs ekranu głównego, podzielony na wyszukiwarkę artystów, stacji radiowych, utworów czy wybranych audycji. Tutaj też znajdziemy podręczne menu, z którego można przejść do radia lokalnego, słuchowisk, muzyki, sportu, wybrać według języka lub lokalizacji, a także słuchać podcasty i zrobić podgląd aktualnie trwającego utworu lub audycji.

W przypadku audycji, możemy dodatkowo przeczytać na jaki temat trwają rozmowy oraz zobaczyć galerię zdjęć. Wybierając radio na podstawie wybranych artystów, możemy zobaczyć aktualnie nadawane utwory oraz język nadawania.

Ponadto TuneIn umożliwia słuchanie radia w tle, podczas korzystania z innych aplikacji, zaznaczać ulubione i przypinać je do ekranu startowego, a także dodawać stacje, piosenki i programy do pamięci programu i odtwarzać w dogodnym momencie. Aplikacja współpracuje z Windows Phone 7.5 oraz Windows Phone 8.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0