Windows PhoneAplikacjetvn player 1.0.0.2

tvn player 1.0.0.2 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
TVN S.A.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
552

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • duży wybór programów i seriali
  • po polsku i za darmo

tvn player to aplikacja stworzona przez stację telewizyjną TVN. Służy jako platforma wideo na żądanie, jednak jej zaletą jest dostęp do ogromnej bazy seriali, programów rozrywkowych i dokumentalnych, które pierwotnie zostały wyemitowane na antenie głównej stacji TVN lub innych kanałach tematycznych tej stacji. Zaletą jest stabilność i prędkość działania, intuicyjne menu oraz przejrzysty wygląd, a także funkcjonalność, umożliwiając wygodne przeglądanie zasobów z poziomu urządzeń Windows Phone. Należy przy tym pamiętać, że dostęp do aplikacji tvn player możliwy jest wyłącznie na terytorium Polski. Oznacza to, że również IP musi być rozpoznane przez system jako polskie.

Korzystanie z platformy tvn player nie powinno sprawić trudności nawet początkującym użytkownikom. Z poziomu menu głównego otrzymujemy dostęp do kilku wygodnych zakładek. Polecane to podgląd aktualnych nowości oraz najczęściej oglądanych materiałów online przez innych użytkowników. W kolejnej zakładce mamy podział na Kategorie tematyczne (m.in. seriale, programy, filmy, dla dzieci).

Warto pamiętać, że zarówno aplikacja tvn player, jak również większość archiwalnych materiałów można oglądać za darmo. W kategorii Wszystkie mamy podgląd na pełną listę klipów wideo. Ponadto w prawym górnym rogu mamy wygodną wyszukiwarkę plików, zaś po wybraniu interesującego nas filmu, oprócz błyskawicznego uruchomienia, możemy poczytać np. streszczenie odcinka lub obejrzeć galerię zdjęć.

Najnowsza wersja aplikacji tvn player otrzymała zmiany ustawowe, związane z dodaniem informacji o ograniczeniach wiekowych, a także dotyczące lokowania produktu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0