Windows PhoneGry3D Pac-Farm

3D Pac-Farm Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Gamer Bear
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
12 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
498

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • duża grywalność i klimat
  • dostępna za darmo
  • ładna oprawa graficzna
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Nic nie wskazywało na to, że ten dzień będzie inny niż poprzednie. Pan i Pani Pac wybrali się wspólnie na swoją farmę, aby sprawdzić jak rozwija się gospodarstwo. Nieoczekiwanie ich posiadłość została podpalona przez złe duchy. Rodzina Pac postanowiła raz na zawsze rozprawić się ze swoimi odwiecznymi wrogami, aby w końcu zaznać spokoju i wieść spokojne życie. Tak rozpoczyna się przygoda najnowszej produkcji o nazwie 3D Pac-Farm – kolejnej wariacji na temat popularnej jeszcze w latach 90-tych serii Pacman. Omawiana produkcja została wydana na urządzenia Windows Phone i cechuje się w pełni trójwymiarowym środowiskiem. Podstawowe zasady rozgrywki nie zostały zmienione względem oryginału. Poruszamy się Pacmanem lub panią Pac po labiryncie, zbierając rozmaite pożywienie. Przy okazji musimy unikać pojawiające się duchy – zetknięcie z nimi oznacza śmierć. Jest jednak sposób na ich eliminację – jeśli zjemy określone – występujące w ograniczonej liczbie – przedmioty – to stajemy się chwilowo nietykalni i możemy sami zjeść duchy, które odrodzą się po jakimś czasie.

3D Pac-Farm oferuje dopracowaną grafikę 3d, wysoką grywalność, dużą liczbę misji do zaliczenia, a także dwa tryby rozgrywki – Level Mode, polegający na zaliczaniu kolejnych fabularnych zadań, a także Arcade Mode, gdzie musimy zdobyć jak najwięcej punktów posiadając wyłącznie 3 życia. Nie zabrakło dwóch rodzajów sterowania do wyboru oraz integracji z Facebookiem i możliwością wysyłania własnych rekordów punktowych.

W najnowszej wersji 3D Pac-Farm poprawiono błędy przy logowaniu do Facebooka, usprawniono widoczność planszy oraz błąd występujący sporadycznie na ekranie tytułowym, który uniemożliwiał włączenie gry.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0