Windows PhoneGryAcedia: Indie Horror

Acedia: Indie Horror Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
MaxPirat
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
49 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
518

Nasza ocena:

Lukasz
3,5
Plusy:
  • klimat
  • ścieżka dźwiękowa
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej
  • niezbyt dużo możliwości eksplorowania

Acedia: Indie Horror to stworzony ekskluzywnie dla użytkowników Windows Phone horror, zainspirowany popularną grą Slender. Cechuje się unikalną trójwymiarową oprawą oraz gęstym klimatem, przesiąkniętym grozą i sporą dawką strachu. Aby maksymalnie wykorzystać potencjał tego tytułu, wskazane jest granie w nocy ze słuchawkami na uszach. Gra przedstawiona jest z perspektywy pierwszej osoby, aby jeszcze mocniej oddać mroczny klimat.

W trakcie przygody będziemy zwiedzać przede wszystkim mroczne korytarze, opuszczone kompleksy budynków, podziemia, tunele i kopalnie. Do dyspozycji oddano nam latarkę, dzięki której będziemy mogli odnaleźć ukryte przedmioty oraz rozwiązywać łamigłówki. Dodatkowo możliwa jest zmiana rozdzielczości ekranu, w zależności od posiadanego smartfona, a także sterowania po przejściu do menu pauzy.

Dodatkowe funkcje Acedia: Indie Horror umożliwiają wyłączenie latarki i zbieranie ukrytych skarbów. Sterowanie zostało sprowadzone do minimum. Idąc naprzód, co jakiś czas pojawia się kilka ścieżek do wyboru. Wystarczy nacisnąć palcem na pojawiającą się strzałkę i nasz bohater automatycznie skręci w wybranym kierunku.

Aby jeszcze bardziej pokazać mrok panujący w świecie Acedia: Indie Horror, twórcy przygotowali klimaczyną ścieżkę dźwiękową. W najmniej oczekiwanym momencie muzyka potrafi przyspieszyć tempo i być głośniejsza, a ponadto bezustannie słyszymy kroki i oddech bohatera.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0