Windows PhoneGryAE Bubble

AE Bubble Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
AE Mobile
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
28 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
827

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • ładna oprawa graficzna
  • wciągająca zabawa
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

AE Bubble to wciągająca gra logiczno-zręcznościowa, której zasady oparte są na klasycznym Puzzle Bobble (Bust a Move). Zasady rozgrywki są bardzo proste: w górnej części ekranu losowo pojawiają się kulki w różnych kolorach. Gracz z pomocą armatki umieszczonej u dołu planszy, musi zestrzelić lub połączyć przynajmniej 3 lub więcej kulek tego samego koloru. Pomoże nam w tym żółty stworek, który losowo podaje nam kolejne kulki. Możemy tworzyć również combosy, poprzez zbicie większej ilości kul w różnych kolorach. Jeśli na trzech o tym samym kolorze przymocowane są inne poniżej, to one również spadają wraz z zestrzelonymi.

Na graczy czeka szereg rozbudowanych plansz, podzielonych tematycznie (np. wioska, jezioro, jaskinie, podwodny świat). Największym przeciwnikiem jest stale upływający czas, przez który stopniowo zawieszone kulki się obniżają. Musimy zatem działać szybko, gdyż gra kończy się w momencie ich zetknięcia z ziemią. W przeciwieństwie do podobnych produkcji, AE Bubble zawiera szereg dodatków, które można dokupić za zarobione monety. Wśród nich warto wyróżnić skrócenie upływającego czasu czy specjalne bomby, potrafiące zlikwidować wszystkie kulki znajdujące się w otoczeniu.

Ponadto AE Bubble oferuje możliwość podziwiania ślicznej oprawy audiowizualnej, wysyłanie prezentów, zakup dodatkowych ulepszeń do armatki, przejście do zaawansowanych ustawień, a także dzielenie się rekordami punktowymi w sieci.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0