Windows PhoneGryAE Doodle Dash

AE Doodle Dash Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
AE Mobile
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
8 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
431

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • intuicyjne sterowanie
  • integracja z serwisami społecznościowymi
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

AE Doodle Dash to bardzo przyjemna i wciągająca gra zręcznościowa, wyróżniająca się unikalną oprawą graficzną zainspirowaną rysunkami na kartkach zeszytu. Wcielamy się w tajemniczą czarną postać, która jest specjalistą od biegania i wykonywania długich skoków. Rozpoczynając grę, nasz bohater automatycznie rozpoczyna bieg w prawą stronę.

Zadaniem gracza jest przeskakiwanie pojawiających się na planszy przepaści oraz pułapek w postaci krzaków, kamieni oraz przeciwników. Po drodze musimy zbierać pojawiające się serca i gwiazdki, które oprócz zwiększenia mnożnika punktowego, zaowocują nowymi zdolnościami dla bohatera. Po zebraniu wymaganej ilości, będziemy mogli przez pewien czas być nietykalni, przebiegając przez pułapki, bądź zwiększyć prędkość i zasięg skoku.

Na uwagę zasługuje sterowanie. Aby przeskoczyć nad przeszkodą lub zapadnią, należy nacisnąć palcem na ekran Windows Phone, tuż nad miejscem wyskoku. Im dłużej przytrzymamy ekran, tym większy skok odda nasz bohater. Możemy samodzielnie kontrolować poziom skoku, co będzie istotne wraz ze zwiększającą się prędkością biegu. Ponadto twórcy uwzględnili funkcje społecznościowe, dzielenie się wynikami online lub wpis do rankingu globalnego. Przed rozpoczęciem rozgrywki, AE Doodle Dash wymaga indentyfikacji użytkownika, zaś maksymalnie grafika może być wyświetlana w jakości HD 720p.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0