Windows PhoneGryAE Jewels

AE Jewels Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
AE Mobile
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
47 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
638

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • duża grywalność
  • ładna oprawa graficzna
Minusy:
  • brak

AE Jewels to jedna z najlepszych gier logicznych, jaka ukazała się na urządzenia Windows Phone. Nawiązuje do klasycznych tytułów z serii Bejeweled. Na planszy porozmieszczane są losowo rozmaite kryształy, różniące się kolorem. Zadaniem gracza jest usunięcie trzech lub więcej tych samych kolorów, znajdujących się obok siebie poziomo lub pionowo.

Po usunięciu wybranych klocków, z góry ekranu spadają w sposób losowy kolejne, zapełniając planszę. Gracz ma ograniczony czas na zdobycie wymaganej liczby punktów, potrzebnych do odblokowania kolejnej planszy. W zależności od misji, zadania mogą się różnić, co czyni rozgrywkę bardziej wciągającą.

Gra wyróżnia się kolorową grafiką, szczegółowo wykonanymi planszami i diamentami, intuicyjnym sterowaniem dotykowym – przesuwając palcem w wybranym kierunku przesuwamy określone diamenty – oraz niezliczonym pokładem grywalności. Docelowo musimy zdobyć jak najwięcej punktów w ciągu 60 sekund.

Wraz z postępem gry będziemy mogli jednak odblokować specjalne bonusy, pozwalające m.in. na zamianę diamentów na planszy, usunięcie wybranych jednego koloru, czy zrzucenie bomby, która niszczy wszystkie klocki w zasięgu rażenia. Korzystanie z dodatkowych zdolności w połączeniu z robieniem combo na planszy (usuwanie 5 bloków jednocześnie lub 2 kolory na krzyż), umożliwia osiągnięcie rekordów punktowych, którymi można się podzielić w sieci lub przesłać do rankingu globalnego.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0