Windows PhoneGryAE Roundy Pop

AE Roundy Pop Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
AE Mobile
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
33 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
591

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • wciągająca zabawa
  • ładna oprawa graficzna
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

AE Roundy Pop to oryginalna gra logiczna, wyróżniająca się zmodyfikowanymi zasadami układania klocków na styl tytułów z serii Bejeweled. Na planszy porozmieszczane są śmieszne ludziki w kształcie kwadratowych bloków, różniące się kolorami oraz mimiką twarzy. Zadaniem gracze jest naciśnięcie ekranu Windows Phone w tych miejscach, gdzie znajdują się przynajmniej 2 lub więcej stworki tego samego koloru. Aby wykonać płynnie tę czynność, należy przytrzymać wszystkie możliwe bloki znajdujące się obok siebie.

Gra wymaga ponadto zręczności, gdyż możliwe jest usuwanie kilku różnych kolorów jednocześnie, rozmieszczonych w różnych częściach planszy. W tym celu należy użyć nawet kilku palców, co zaowocuje większym wskaźnikiem punktowym. Wraz z usunięciem stworków, w ich miejsce pojawiają się losowo kolejne. Zwycięstwo następuje w momencie osiągnięcia wymaganych punktów.

AE Roundy Pop cechuje się siedmioma unikalnymi kolorami bloków, pięcioma efektami specjalnymi, pomagającymi zlikwidować większą ilość klocków, przyjemną dla ucha muzyką, ręcznie malowaną grafiką oraz zrównoważonym stopniem trudności, skierowanym zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych graczy.

W przeciwieństwie do podobnych tytułów, gracz nie jest ograniczony przez upływający czas, przez co rozgrywka jest dobrą odskocznią od bardziej skomplikowanych gier. Ponadto, jeśli pod koniec misji zostanie nam poniżej 10 bloków, to dostajemy za nie adekwatną do ilości liczbę punktów. Z kolei aby szybciej usuwać przeszkody na planszy, można wykorzystać pojawiające się bomby, oczyszczające teren bez względu na kolor stworka.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0