Windows PhoneGryAngry Birds Epic

Angry Birds Epic Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
Rovio Entertainment Ltd
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
61 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
469

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • ładna oprawa graficzna
  • humor i powrót znanych bohaterów
  • duża grywalność i czas rozgrywki
  • dostępna za darmo
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Jesteś fanem serii Angry Birds, ale znudziła Ci wyeksploatowana formuła? Jeśli cenisz sobie dobre gry z gatunku RPG, to koniecznie musisz spróbować zabawy z Angry Birds Epic, dostępnej za darmo dla użytkowników Windows Phone. To nietuzinkowe połączenie gatunku RPG ze zręcznościowym modelem w uniwersum Wściekłych Ptaków. Pełna epickich potyczek, ciekawej fabuły i ekscutującego świata doprawionego charakterystycznym humorem rozgrywka sprawi, że zatracisz się na długie godziny. Mamy tu setki rozmaitych broni, magii, złych przeciwników i śmiesznych bohaterów znanych każdemu fanowi serii. Zadanie jest proste – doprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa, tocząc epickie pojedynki.

Angry Birds Epic cechuje się rozbudowanym, turowym systemem walki oraz prostymi zasadami rozgrywki. O ile jest przyjazna dla początkujących użytkowników, tak wraz z kolejnymi bataliami poziom trudności błyskawicznie wzrasta, angażując wszystkie zmysły oraz wymuszając konieczność strategicznego podejścia do zabawy. Otrzymujemy również oryginalny świat – Piggy Island, czyli wyspę zamieszkiwaną przez Złe Świnki znane z innych produkcji Rovio. Podzielony został na rozmaite lokacje – śnieżne góry, wioski, tropikalne plaże czy tajemnicze jaskinie. Ponownie otrzymaliśmy charakterystyczną, ręcznie rysowaną oprawę graficzną, która przykuwa bogactwem detali. Pojawili się również znani bohaterowie – Red, Chuck, Bomb oraz King Pig, Wiz Pig czy Prince Porky, którzy stoją po dobrej i złej stronie konfliktu.

Angry Birds Epic umożliwia zaawansowany rozwój bohaterów. Postaci otrzymują punkty i poziomy doświadczenia, lepsze zbroje, bronie i mikstury. Co więcej, zdobyty ekwipunek możemy rozwijać, dodając ulepszone zdolności ofensywne i defensywne. Nie zabrakło integracji z serwisami społecznościowymi, gdzie na bieżąco można porównywać rekordy ze znajomymi. Gra jest dostępna za darmo, jednak z poziomu aplikacji mamy dostęp do systemu mikropłatności – dodatkowe przedmioty, ekwipunek i lepsze bronie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0