Windows PhoneGryArcane Quest

Arcane Quest Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
Nex Game Studios
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
19 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
407

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • wciągająca zabawa
  • styl nawiązujący do gier planszowych
  • ładna oprawa graficzna
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Arcane Quest to gra z gatunku RPG, będąca odzwierciedleniem popularnej gry planszowej z lat 90-tych. Zasady rozgrywki zachowują większość cech znanych z oryginału. Po raz kolejny imperium zamieszkiwane przez naszych bohaterów jest w niebezpieczeństwie. Złowrogie siły rozpoczynają agresję w podziemnych lochach, starając się wydostać na powierzchnię. Naszym zadaniem jest zejście do podziemi i zatrzymanie nadchodzących przeciwników, aby po raz kolejny uwolnić świat od tajemniczych istot, pragnących zagłady świata.

Arcane Quest oferuje graczom czterech zróżnicowanych bohaterów, charakteryzujących się odmiennymi klasami i zdolnościami. Wśród nich należy wyróżnić wojownika, czarodzieja, elfa i karła. W trakcie przygody będziemy kolekcjonować złoto, specjalne przedmioty magiczne oraz nowe uzbrojenie (miecze, tarcze). Zaletą jest różnorodność kampanii, co oznacza, że każda postać ma swoją unikalną fabułę, motywującą do przejścia gry kilka razy. Zarówno ruch po planszy jak i walka, odbywa się przy użyciu kości do gry, nawiązując do tradycyjnych gier planszowych.

Po drodze będziemy odkrywać rozmaite karty przygód, zawierające licznych przeciwników do pokonania, pułapki, przedmioty i ukryte skarby. Ponadto gra wyróżnia się bardzo klimatyczną ścieżką dźwiękową i umożliwia autozapis, dzięki któremu możemy szybko zakończyć rozgrywkę i wrócić w dowolnym momencie do stanu w którym przerwaliśmy.

Najnowsze aktualizacje Arcane Quest dla Windows Phone, otrzymały tryb online. Możemy tworzyć, edytować i publikować własne zadania w sieci, a także pobierać przygotowane przez innych graczy. Ponadto do uzbrojenia dodano hełmy i naszyjniki oraz zwiększono prędkość animacji oraz generowania rzutów kością. Ponadto wersja The Ultimate Edition zawiera nowe questy i zlikwidowano w niej wyskakujące reklamy. Gra dostępna jest całkowicie za darmo.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0