Windows PhoneGryChicken Story 2

Chicken Story 2 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Health Pack Games
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
7 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
587

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • ciekawy pomysł
  • rozbudowane misje
  • kreator plansz
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Chicken Story 2 to zabawna i wciągająca gra logiczna, cechująca się szczegółową grafiką, intuicyjnym sterowaniem i łatwymi do przyswojenia zasadami rozgrywki. Na planszy rozmieszczona jest kura, jajka oraz złe małpy. Naszym zadaniem jest tak pokierować kurą, aby dotarła do gniazda z jajkami, a jednocześnie nie doprowadzić, aby małpa dobrała się do jajek lub kury. Zadanie jest o tyle utrudnione, że zarówno kura jak i małpy umieszczone na planszy, są przymocowane do specjalnego haka, poruszającego się na wszystkie strony planszy.

Sterowanie sprowadza się do odcinania liny, na której przymocowane są zwierzaki. W przypadku kury musimy tak odciąć linę by dojść do jaj i jednocześnie ominąć małpy. Ponadto musimy pozbyć się przeciwnika, manewrując nim w taki sposób, aby wylądował na trawie.

Na naszej drodze staną zróżnicowane misje, na których znajdziemy różnego rodzaju bloki skalne, mające za zadanie pomóc lub utrudnić kurze dotarcie do jaj. Łącznie czekają na nas 25 standardowych misji oraz dodatkowe 25 po przejściu kampanii. Wyróżniają się stopniem trudności oraz prezentowanym środowiskiem.

Największą zaletą jest jednak wbudowany kreator misji, pozwalający dowolnie tworzyć i modyfikować zadania, którymi można podzielić się ze znajomymi na serwisach społecznościowych, a także pobierać stworzone przez innych graczy. Nie zabrakło przy tym rankingów światowych, achievementów, a także wymiana rekordów i zapisywanie stanu gry na innych urządzeniach z Windows Phone.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0