Windows PhoneGryDark Lands

Dark Lands Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Mingle Games s.r.o.
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
64 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
419

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • dostępna za darmo
  • mroczny klimat
  • oryginalna oprawa graficzna
  • zróżnicowane misje
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Dark Lands to oryginalna gra dla użytkowników Windows Phone, będąca połączeniem gry akcji i zręcznościówki. Rozwijaj umiejętności głównego bohatera, weź udział w niezliczonych walkach z mrocznymi przeciwnikami, uciekaj od potężniejszych wrogów czy sprytnie zastawionych pułapek. Gra na każdym rogu przepełniona jest akcją, która nie pozwala oderwać się od zabawy na długo. To jedna z najciekawszych pozycji w swoim gatunku i można ją pobrać całkowicie za darmo.

Dark Lands zaliczana jest do gatunku horroru, ze względu na mroczny i bezwzględny świat, którego musimy przemierzyć. Na uwagę zasługuje rozbudowany system walki, pozwalający rozwijać unikalne zdolności bohatera. Unikalną i nadającą mrocznego klimatu cechą jest oprawa graficzna – zarówno nasz bohater jak i pozostali przeciwnicy są koloru czarnego, zaś tło charakteryzuje się oszczędną paletą barw i mrocznymi kolorami.

Główne cechy Dark Lands: ponad 40 zróżnicowanych misji w trybie fabularnym; dostęp do trybu survive (przejście gry bez straty energii) oraz endless (nieskończona ilość pojawiających się przeciwników); szeroki wybór bestiariusza (gobliny, orki, szkielety, potężne trolle, ogry, a także wyjątkowi bossowie – np. potężny Minotaur; klimat i zróżnicowane środowisko; wysoki poziom trudności; dopracowane sterowanie dotykowe; możliwość kupowania nowych broni oraz zbroi w celu rozwijania statystyk bohatera; ponad 50 Osiągnięć do zdobycia oraz dostęp do globalnej tablicy rekordów; artystyczna oprawa graficzna oraz wyjątkowe efekty dźwiękowe.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0