Windows PhoneGryDragon's Blade

Dragon's Blade Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
Nate Monster
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
32 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
426

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • wciągająca przygoda
  • ciekawy system walki
  • możliwość utworzenia własnej drużyny
  • wbudowany chat i tryb multiplayer
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Dragon's Blade to bardzo rozbudowana gra z gatunku RPG, stworzona ekskluzywnie na urządzenia Windows Phone. Nawiązuje do klasycznych japońskich erpgów z lat 80-tych i 90-tych, takich jak Final Fantasy, Dragon Warrior lub Zelda. Gra przedstawiona jest z perspektywy 2d, jednak możemy zwiedzać rozbudowane światy poruszając się w czterech kierunkach. Podobnie jak wymienione klasyki, do dyspozycji oddano drużynę, którą można stworzyć od podstaw, wybierając spośród siedmiu dostępnych klas postaci: Templar, Thief, Juggernaut, Archer, Sorcerer i Cleric.

Zadaniem gracza będzie eksploracja świata Dragon's Blade, wykonywanie rozmaitych misji powierzonych przez mieszkańców miast, odkrywanie nowych rejonów na mapie świata i przede wszystkim walka z coraz silniejszymi przeciwnikami. Podobnie jak w Final Fantasy, system walki jest turowy, umożliwiając swobodne planowanie akcji. Każdy bohater posiada odpowiednie statystyki (siła życiowa, siła magiczna), które wraz z postępem gry należy rozwijać. Przy okazji zdobywać będziemy wyższe poziomy doświadczenie za pokonywanie wrogów, kupować nowe bronie, tarcze, zbroje, a także czary i mikstury leczące.

Cechą wyróżniającą Dragon's Blade od podobnych erpegów, jest wbudowany chat oraz interakcja z innymi graczami w trybie multiplayer. Pomiędzy wykonywaniem questów, możemy rozmawiać np na mapie świata ze znajomymi w grze, doradzać lub prosić o pomoc innych graczy w przejściu trudniejszych misji.

Najnowsza wersja Dragon's Blade otrzymała odblokowanie niedostępnych wcześniej terenów na mapie, gdzie znajdują się nowi, najmocniejsi przeciwnicy. Aby ich pokonać, wskazane jest posiadanie wysoko rozwiniętej drużyny, w granicach 110 levelu. Tereny te podzielone są na kolejne piętra, które kryją nowe przedmioty i wyposażenie. Ponadto mapy znalezione w Dragonreach w końcu będą zapisywane wraz z postępem gry.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0