Windows PhoneGryDredd vs Zombies

Dredd vs Zombies Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Rebellion
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
25 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
489

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • duża ilość rozbudowanych misji
  • szczegółowa grafika
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Dredd vs Zombies to bardzo klimatyczna gra, będąca połączeniem zręcznościówki ze strzelaniną. Wcielamy się w znaną z filmów science fiction postać Sędzia Dredd, którego zadaniem jest ochrona miasta Mega-City przed inwazją zombie. Do dyspozycji oddano m.in. pistolet Lawgiver, a także trzy inne bronie, które można modyfikować wraz z postępem gry.

Gra ukazana jest z lotu ptaka na wzór pierwszych części Grand Theft Auto. Po drodze czekają na nas 3 epizody, podzielone na 30 rozbudowanych misji, a także 7 ulepszeń broni. Ważnym elementem jest zwracanie uwagi na tzw. Law meter, czyli wskaźnik prawa. Jako obrońca sprawiedliwości musimy postępować zgodnie z prawem, w czym pomoże eksterminacja zombie, zbieranie porozrzuconych po planszach tarcz oraz unikanie obrażeń.

Zaletą Dredd vs Zombies jest bardzo szczegółowa grafika, przedstawiająca metropolię przyszłości, płynna animacja bohatera i przeciwników oraz intuicyjne sterowanie dotykowe przy użyciu wirtualnej gałki analogowej oraz przycisku Fire.

Ponadto gra oferuje możliwość zarabiania specjalnych gwiazdek i nagród specjalnych, które otrzymać można w przypadku określonej liczby punktów. Dodatkową motywacją jest zawarcie 16 achievementów do zebrania (np. za zabicie określonej liczby przeciwników), a także dostępność umocnień do pancerzy, dzięki którym łatwiej będzie przetrwać kolejne ataki zombie.

Najnowsza wersja Dredd vs Zombies otrzymała zmniejszone zużycie baterii dla Windows Phone, a także wyeliminowanoa błędy z poprzedniej wersji gry.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0