Windows PhoneGryDrift Mania Championship 2 Lite

Drift Mania Championship 2 Lite Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Ratrod Studio Inc.
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
215 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
415

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • olśniewająca grafika
  • rewelacyjny model jazdy
  • wciągające potyczki sieciowe
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Drift Mania Championship 2 Lite to jedna z najlepszych gier wyścigowych dla użytkowników Windows Phone. Cechuje się olśniewającą grafiką nowej generacji, wciągającą rozgrywką i dopracowanym modelem jazdy. Standardowo możemy wziąć udział w pojedynczym wyścigu, rozpocząć rozbudowany tryb kariery, w trakcie którego czeka nas duża ilość wyścigów i zadań specjalnych, a także uzależniający tryb multiplayer z możliwością zapraszania znajomych do gry lub rywalizacji z graczami z całego świata. Po zakończonym wyścigu możemy opublikować nasze rekordy w rankingu światowym lub pochwalić się nimi wśród znajomych.

Zaletą Drift Mania Championship 2 Lite jest również rozbudowana funkcja ulepszania naszych pojazdów. Możemy im wymienić takie elementy jak silnik, karoserię czy opony. Dodatkowo gracze mogą zmierzyć się w specjalnie organizowanych turniejach okolicznościowych, dzięki którym do zdobycia jest ponad 60 achievementów na 13 zróżnicowanych trasach.

Za wygrywanie kolejnych wyścigów możemy zdobywać pieniądze, które przeznaczymy na zakupy nowych części. Dzięki tej funkcji, rozgrywka jest jeszcze ciekawsza, zaś nasze pojazdy szybsze i zwrotniejsze. Ze względu na rozbudowaną oprawę graficzną, gra działa wyłącznie na smartfonach nowej generacji, wyposażonych w Windows Phone 8.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0