Windows PhoneGryFragger

Fragger Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Miniclip
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
87 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
359

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • rozbudowane misje
  • kolorowa grafika
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Fragger to wciągająca gra zręcznościowa, wyróżniająca się intuicyjnym sterowaniem, prostymi zasadami rozgrywki oraz komiksową, ręcznie malowaną grafiką. Wcielamy się w postać młodego komandosa, który do perfekcji opanował eksterminacje wrogów przy użyciu granatów. Zadaniem gracza będzie zabicie wszystkich przeciwników obecnych na planszy, przy jednoczesnym wykorzystaniu jak najmniejszej liczby rzutów granatem.

Mechanika zabawy przypomina sprawdzony system z Angry Birds. Nasz bohater na każdej planszy znajduje się w rogu planszy. Mamy ograniczoną ilość rzutów granatem, więc musimy tak kombinować, aby wyczyścić teren błyskawicznie. Maksymalnie można zdobyć 3 medale w danej misji, co przekłada się bezpośrednio na większą ilość punktów, potrzebnych do odblokowania kolejnych misji. Na początek wybieramy kąt padania granatu, przesuwając palcem w górę lub w dół. Jeśli chcemy zwiększyć siłę rzutu, musimy z kolei przesunąć palcem do przodu lub do tyłu od położenia bohatera, zaś wyrzucenie granatu wykonujemy puszczając palec z wyświetlacza.

Fragger oferuje rozbudowane misje, podzielone na różnorodne plansze tematyczne (statek, zburzone wieżowce, cmentarz, zaspy śnieżne), dając łącznie 310 misji, 10 odmiennych światów, 3 odznaczenia oraz możliwość rozwoju bohatera. Ponadto gra zawiera achievementy, motywujące do ukończenia zadań w określony sposób, przejrzysty samouczek dla początkujących oraz możliwość dzielenia się w sieci swoimi rekordami punktowymi.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0