Windows PhoneGryFunny Jump

Funny Jump Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
AE Mobile
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
11 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
392

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • odprężająca rozrywka
  • ładna oprawa graficzna
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Funny Jump to odprężająca gra zręcznościowa, wymagająca precyzji i dobrego refleksu. Wcielamy się w postać śmiesznej włochatej kulki, która w momencie rozpoczęcia misji stacza się ze wzgórza. Im dłużej się toczy, tym szybciej porusza się w dół. Zadaniem gracza jest przeskakiwanie różnego rodzaju pułapek i przepaści.

Istotną rzeczą jest odpowiednie wyczucie w trakcie skoku. Samo omijanie niebezpieczeństw nie zagwarantuje nam zdobycia odpowiedniej ilości punktów. Aby mnożnik punktowy był maksymalny, należy zrobić tzw. Perfect w momencie przeskakiwania przez przeszkody. W przypadku pojawienia się dwóch słupków, należy wymierzyć skok idealnie pomiędzy nimi.

Gra wymaga ponadto odpowiedniej siły przy naciskaniu ekranu dotykowego – im mocniej naciśniemy palcem ekran, tym wyżej nasz bohater wyskoczy. Warto dodać, że tytuł posiada bajkową grafikę, płynną animację toczącego się stworka oraz humor zauważalny w mimice postaci.

Poza standardową trybem, twórcy udostępnili również pakiet misji w klimacie Halloween. Po jego wyborze, zamiast włochatą kulką, sterujemy dynią która omijać będzie rozmaite pułapki nocną porą, nawiązującą do tego popularnego święta. Dodatkowo zawarto globalny ranking punktowy oraz możliwość dzielenia się swoimi wynikami ze znajomymi. Funny Jump dla użytkowników Windows Phone dostępna jest do pobrania całkowicie za darmo.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0