Windows PhoneGryHalo: Spartan Assault

Halo: Spartan Assault Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Microsoft Studios™
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
716 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
497

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • ładna oprawa graficzna
  • zróżnicowane misje
  • duża grywalność i klimat
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Halo: Spartan Assault to spinoff serii Halo – najpopularniejszych strzelanin z gatunku FPP, jakie wydano na konsole Microsoftu. W przeciwieństwie do poprzednich części, Spartan Assault został wydany z myślą o urządzeniach mobilnych Windows Phone. Po raz kolejny mamy tutaj do czynienia ze strzelaniną w klimatach science-fiction, jednak widok z perspektywy pierwszej osoby zastąpiono widokiem izometrycznym, nadając grze unikalnego charakteru rozgrywki.

Halo: Spartan Assault przenosi graczy do wydarzeń dziejących się pomiędzy trzecią a czwartą odsłoną serii. Dowiemy się tutaj pierwszych szczegółów dotyczących misji programu Spartan, a także odkryjemy przyczyny konfliktu pomiędzy ludźmi a Covenantami. Do wyboru mamy jedną z dwóch postaci: Sarę Palmer lub Spartana Davisa, które urzędują na pokładzie statku INSC Infinity, tocząc zaciekłą walkę z wrogiem.

Cechy Halo: Spartan Assault: przejrzysta oprawa graficzna, sugestywna ścieżka dźwiękowa; mnogość dodatkowych wyzwań i aż 25 misji fabularnych do przejścia; integracja z grą Halo 4 – możemy zdobywać osiągnięcia, punkty doświadczenia i dodatkową zawartość, a następnie przenosić do Spartan Career; intuicyjne sterowanie dotykowe; animacja postaci i szczegółowe modele zarówno bohaterów jak i przeciwników; dostęp do globalne tablicy wyników – wysokie rekordy gwarantują dodatkowe bonusy w postaci broni, pancerzy i innych dodatków.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0