Windows PhoneGryHeroes of Larkwood

Heroes of Larkwood Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
Nate Monster
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
45 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
370

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • rozbudowana fabuła
  • duże możliwości rozwoju
  • tryb kooperacji
  • wbudowany chat tekstowy
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Heroes of Larkwood to rozbudowana gra z gatunku RPG, nawiązująca do klasycznych japońskich produkcji. Jest to rozwinięcie i nieoficjalna kontynuacja Dragon's Blade, stworzona specjalnie na urządzenia z Windows Phone i Windows 8. Wyróżnia się ręcznie rysowaną grafiką 2d, umożliwiając przy tym pełną eksplorację mapy świata, miast i wiosek, a także ukrytych lokacji (lochy, zamczyska, góry). Twórcy po raz kolejny oddali rozbudowany świat, na którym przyjdzie nam toczyć setki walk z niebezpiecznymi potworami, zdobywać ukryte skarby i przeżywać wielowątkową fabułę.

Oprócz odwiedzania kolejnych krain i rozmów z napotkanymi postaciami, przyjdzie nam wykonywać dla nich rozmaite questy. W nagrodę możemy otrzymać pieniądze, które przeznaczyć można na lepsze uzbrojenie, tarcze, magiczne eliksiry i przedmioty leczące. Nie zabraknie zbierania skarbów, walk z bossami i zdobywania punktów doświadczenia.

Heroes of Larkwood posiada również rozbudowane atrybuty rozwoju postaci. Obok standardowej energii życiowej i magicznej, możemy rozwijać takie cechy jak Agility (zwinność), Vitality (witalność), Spirit (energię), Wisdom (mądrość), a także nakładać na broń lub zbroje magię elementarną (m.in. lód, ogień, ziemia, powietrze). Ponadto możemy tworzyć własne przedmioty i dowolnie modyfikować zdolności naszej drużyny.

Przed przystąpieniem do gry możemy wybrać jedną spośród 9 klas do wyboru dla naszej czteroosobowej drużyny, cechujących się unikalnymi zdolnościami i podejściem do walki. Potyczki rozgrywają się w osobnym oknie w sposób turowy, dzięki czemu duży nacisk położono na odpowiednią taktykę. Dodatkową zaletą Heroes of Larkwood jest wbudowany chat, umożliwiający rozmowy z innymi graczami online, a także wspólne wykonywanie misji w trybie kooperacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0