Windows PhoneGryIce Age Adventures

Ice Age Adventures Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dla dzieci
Producent:
Gameloft
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
89 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
523

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • dostępna za darmo
  • ładna oprawa graficzna
  • zróżnicowane mini-gry
  • wciągająca zabawa dla najmłodszych
  • obecność znanych bohaterów z animacji Epoka Lodowcowa
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Ice Age Adventures to idealna propozycja dla dzieci szukających nieskomplikowanej rozgrywki na urządzeniach z systemem Windows Phone. Gra nawiązuje do popularnych bajek Epoka Lodowcowa i składa się z kilku prostych gier w jednej. Po raz kolejny wcielimy się w znanych bohaterów z bajki – Mańka, Sida czy Diego, zaś naszym celem jest pomoc mieszkańcom i uratowanie ich przed nadchodzącą katastrofą. Gra wyróżnia się piękną, dopracowaną grafiką 3d, szczegółowymi modelami postaci, różnorodnością świata i humorem znanym z animacji Epoka Lodowcowa. Produkcja dostępna jest do pobrania za darmo.

Wiewiór po raz kolejny w wyniku losowych wydarzeń doprowadza świat do zagłady. Wcielimy się w postać Mańka, Sida czy Diego, aby uratować pozostałych mieszkańców mroźnej krainy. Główne cechy Ice Age Adventures: eksploruj rozbudowane lokacje w pełnym niebezpieczeństw świecie 3d; podróżuj do nieznanych dotąd lądów odkrywając skarby i ratując mieszkańców; walcz i pokonuj przeciwników, uniemożliwiających osiągnięcie celu; graj w jedną z trzech mini gier; rekrutuj dodatkowe postaci do ekipy; wykorzystuj uratowane zwierzęta jako power-upy; rywalizuj ze znajomymi o punkty; uczestnicz w codziennych lub cotygodniowych turniejach o prestiżowe nagrody z graczami z całego świata.

Ice Age Adventures zawiera w sobie znane gry z innych produkcji. Mamy tutaj układanie kryształów poziomo lub pionowo według tych samych kolorów – na wzór Bejeweled. Inna gierka polega na ucieczce przed lawiną – biegniemy w głąb ekranu omijając przeszkody i zbierając mieszkańców (gra w stylu Subway Surfers). Eksploruj otwarty świat z rzutu izometrycznego, zdobywaj skarby i odkrywając nowe regiony zagrożone lawiną.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0