Windows PhoneGryJewel God

Jewel God Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Karmic Apps
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
14 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
362

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • ładna oprawa graficzna
  • wciągająca zabawa
  • intuicyjne sterowanie
Minusy:
  • brak

Jewel God to jedna z najciekawszych gier logicznych dla użytkowników Windows Phone, nawiązująca do kultowej pozycji Bejeweled. Zadanie gracza polega na usuwaniu z planszy trzech lub więcej diamentów tego samego koloru znajdujących się pionowo, poziomo lub obok siebie. W momencie dopasowania, klocki natychmiast znikają z planszy, a z górnej części ekranu losowo spadają na ich miejsce kolejne. Głównym przeciwnikiem gracza jest stale upływający czas, którego możemy zniwelować usuwając coraz więcej diamentów. Przejście misji może odbyć się po zdobyciu określonej liczby punktów lub poprzez wyczyszczenie wybranych ścieżek z diamentami.

Aplikacja wyróżnia się bardzo ładną grafiką oraz wygodnym interfejsem dotykowym. Kolejne klocki przesuwamy w różne części planszy poprzez przesuwanie palcem po ekranie. Dla ułatwienia rozgrywki w dalszym misjach, umieszczono rozmaite power-upy, które możemy wykupić po przekroczeniu wymaganej ilości punktów. Jedne potrafią wybuchać niszcząc sąsiadujące diamenty, inne mogą zamienić kolory na planszy lub usunąć tylko wybrane kryształy.

Nie zabrakło przy tym możliwości dzielenia się rekordami na Facebooku i Twitterze, przesyłania wyników do sieci globalnej, a także codziennych bonusów i nagród, uzależnionych od czasu spędzonego z grą lub zdobyczy punktowych. Warto dodać, że odkryte power-upy mogą się regenerować w ramach nagrody za ilość punktów. Osoby zaczynające przygodę mogą również skorzystać z zaawansowanego samouczka, opisującego wszystkie aspekty rozgrywki.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0