Windows PhoneGryKasa w kieszeni

Kasa w kieszeni Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
Kasa Stefczyka
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
27 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
329

Nasza ocena:

Lukasz
2
Plusy:
  • po polsku i za darmo
Minusy:
  • szybko się nudzi

Kasa w kieszeni to zestaw unikalnych mini gier, łączących elementy symulatora życia z grami logicznymi. Wcielamy się w postać Stefana lub Stefanii, którzy każdego dnia mają okazję zmierzyć się w przygotowanych przez twórców, czterech mini grach zręcznościowych i logicznych. Powodzenie zadania jest ściśle związane z codziennym życiem bohaterów. Oprócz tego należy żyć w zgodzie z sąsiadami i postępować etycznie, m.in. szanować zieleń, nie spóźniać się i nie spać w pracy, a także dbać o fundusze i umiejętnie zarządzać zarobioną wypłatą. Musimy również regularnie wracać do domu, odpoczywać i być miłym dla sąsiadów.

W grze Kasa w kieszeni znalazły się nawet elementy rozwoju postaci. Każda z czterech mini-gier nagradza postać punktami, które następnie są zamieniane na odpowiednie cechy bohatera – zdrowie, oszczędności, ekologię i społeczność. Musimy zatem regularnie uczestniczyć w mini-grach oraz zachowywać się zgodnie z zasadami obowiązującymi w świecie gry. Należy tu odpowiednio gospodarować własnymi pieniędzmi, gdyż możemy je albo szybko stracić z powodu nieprzemyślanych zakupów, albo trafić na Zbycha kieszonkowca, który ukradnie nam oszczędności.

Cechy gry Kasa w kieszeni: dwie postaci do wyboru; zróżnicowane mini-gry zręcznościowe i logiczne; 3 poziomy trudności do wyboru dla początkujących i zaawansowanych graczy; duży nacisk na dbanie o bohatera – elementy symulatora życia; możliwość porównywania wyników swojej postaci ze stanem gry znajomych, gra dostępna za darmo i w polskiej wersji językowej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0