Windows PhoneGryKnight Game

Knight Game Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Gameforge Productions GmbH
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
468

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • ładna oprawa graficzna
  • zabawa na długie godziny
  • wciągająca rozgrywka
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Knight Game to bardzo rozbudowana gra będąca połączeniem strategii i RPG, zapewniająca całkowicie za darmo zabawę użytkownikom Windows Phone na długie godziny. Wcielamy się w postać ambitnego i szlachetnego Generała w realistycznym świecie epoki średniowiecza. Czasy które przyszło nam poznać nie należą do łatwych, co widoczne jest w toczących się regularnie konfliktach lokalnych. Zadaniem gracza będzie utorować sobie drogę do korony za pomocą miecza, po drodze przeżywając rozbudowany tryb fabularny, pełen zwrotów akcji i intryg.

W grze Knight Game, będziemy musieli poprowadzić naszą armię do boju, wybrać najlepszych sojuszników, a następnie podbić podzielone przez liczne konflikty królestwo. Grę rozpoczynamy jako pokorny wasal królewski, zaś naszym celem jest zostanie królem zjednoczonego państwa. Po drodze zbierać będziemy coraz lepszy sprzęt oraz punkty doświadczenia, dzięki którym z czasem stworzymy własny zakon rycerski. Ten zaś umożliwi nam szkolenie naszych jednostek, co przełoży się na zwiększenie siły podległych nam żołnierzy. Gra systemowo nawiązuje do podobnej gry ze studia Gameforge o nazwie War Game, oferując jednak klimat średniowiecznej batalii i umiejętności dostosowane do epoki w jakiej przyjdzie nam walczyć.

Dodatkowe cechy Knight Game: rozbudowana kampania fabularna, składająca się z ponad 90 misji w 9 zróżnicowanych lokacjach, dostęp do ponad 60 broni, osłon i elementów obronnych naszego zamku, możliwość toczenia walk w trybie multiplayer (kooperacja lub rywalizacja), możliwość potyczek do kilku graczy jednocześnie, dostęp do rozbudowanego poradnika dla początkujacych, zliczanie najlepszych wyników każdego tygodnia i nagradzanie najlepszych nowymi przedmiotami.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0