Windows PhoneGryKrashlander Free

Krashlander Free Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Farseer Games
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
410

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • intuicyjne sterowanie
  • duża ilość misji
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Krashlander Free to nietuzinkowa gra zręcznościowa, wymagająca dużego refleksu i wyobraźni przestrzennej. Niegdyś spokojna planeta została całkowicie zniszczona w wyniku najazdu tajemniczych robotów. Jedynym ocalałym na pustkowiu planety jest bohater, którym przyjdzie nam pokierować. Do dyspozycji ma niestandardowe wyposażenie - narty oraz specjalny eksplodujący garnitur - które posłuży mu do eksterminacji robotów panoszących się na opustoszałej planecie.

Misje w Krashlander Free przypominają tory narciarskie, otoczone przez liczne rozpadliny, rampy i skały. Naszym zadaniem jest rozpędzić bohatera do odpowiedniej prędkości, a następnie wykorzystać dostępny arsenał, aby w ciągu jednej próby zlikwidował wszystkie roboty obecne na planszy.

Na uwagę zasługuje oryginalne sterowanie dotykowe. Z prawej strony ekranu mamy osiem okręgów, symbolizujących określoną postawę bohatera. Naciskając na ekran Windows Phone odpowiednią ikonkę możemy błyskawicznie przejść do pozycji leżącej, wychylić się w wybranym kierunku, stać prosto, przygotować do wysokoku ze skoczni, a nawet zrobić salto w powietrzu. Wymagany jest zatem duży refleks. Zwłaszcza, że na naszej drodze czeka sporo pułapek, utrudniających dojazd do celu.

Po drodze czeka nas duża ilość rozbudowanych misji, różniących się scenografią, śliczna choć mroczna oprawa audiowizualna i możliwość pobijania rankingów punktowych. Krashlander Free dostępny jest całkowicie za darmo, jednak aby zlikwidować wyświetlające się reklamy, należy dodatkowo zapłacić.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0