Windows PhoneGryLegendary Titans

Legendary Titans Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
ALLMOBILE
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
387

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • wielowątkowa fabuła
  • duża ilość statystyk
  • multiplatformowość aplikacji (współpracuje z PC)
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Legendary Titans to jedna z najbardziej rozbudowanych gier z gatunku RPG dla użytkowników Windows Phone. Charakteryzuje się dopracowaną oprawą graficzną, klimatyczną ścieżką dźwiękową, wielowątkową fabułą z uwzględnieniem takich motywów jak wojna, przyjaźń i miłość oraz rozbudowanym systemem walki. Standardowo gra umożliwia toczenie epickich bitew, zabijanie złych potworów różniących się siłą i podejściem do walki, rozwijanie postaci na kolejne poziomy doświadczenia.

Jako jeden z lordów, musisz ocalić świat przed zagładą. Tytułowi legendarni tytani powrócili na planetę, w wyniku czego mroczne moce i źli czarnoksiężnicy wywołali chaos. Od gracza zależeć będzie kierunek rozwoju. Możemy przystąpić do rycerskiej gildii i zjednać sobie armię oraz powołać się na los bogów, którzy umocnią nas w walce o uwolnienie świata. 

Legendary Titans cechuje się sporą ilością statystyk, opisujących cechy naszego bohatera. Oprócz standardowych punktów doświadczenia i leveli, zdobywamy również złoto i srebro pomagające w zakupie lepszego ekwipunku, rozwijamy takie cechy jak Mana (punkty magiczne), Agility (zwinność), Protection (obrona). Ponadto możemy przejść do specjalnego treningu, rozwijającego kluczowe cechy bohatera, sprawdzić poziom doświadczenia bohatera oraz klanu (osobny bonus do wyższych poziomów doświadczenia), a także skorzystać z ulepszeń (części broni które montujemy w używanym mieczu lub tarczy).

Zaletą jest integracja z komputerem, pozwalając rozpocząć grę na Windows Phone i kontynuować z poziomu PC (lub odwrotnie). Nie zabrakło przy tym możliwości rozgrywek sieciowych, zapraszania graczy za pośrednictwem emaila, smsa, Facebooka lub Twittera, a także dołączania do trwających potyczek. Legendary Titans można pobrać całkowicie za darmo.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0