Windows PhoneGryLegends of Descent

Legends of Descent Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Awesomer Games
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
35 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
477

Nasza ocena:

Lukasz
3,5
Plusy:
  • wciągająca zabawa
  • mroczny klimat
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej
  • przeciętna oprawa graficzna

Legends of Descent to gra akcji z elementami RPG, należąca do gatunku dungeon crawler. Wcielamy się w postać wojowniczego krasnala, którego rodzinne miasto zostało zniszczone przez nieznanych przeciwników. Naszym zadaniem jest pomszczenie rodziny i przyjaciół oraz przywrócenie honoru naszemu miastu.

W tym celu przemierzymy liczne zamczyska, lochy i inne mroczne miejsca, nawiedzone przez hordy nieprzyjaciół. Gra nawiązuje do takich tytułów jak Diablo i przedstawiona jest z perspektywy lotu ptaka. Środowisko nawiązuje do ośmiobitowych produkcji, jednak bohaterem możemy poruszać się w cztery kierunki świata.

Grafika w Legends of Descent nie należy do najwyższych lotów. Zarówno bohater, przeciwnicy jak i animacje czarów nawiązują do klasycznych produkcji, jednak gra swój urok zawdzięcza gęstemu klimatowi i mrocznym lokacjom, które przyjdzie nam zwiedzić. Interfejs został sprowadzony do minimum: u góry ekranu mamy dwa paski odpowiedzialne za energię życiową oraz magiczną. Poniżej zaś mamy kilka okienek stanowiących skróty do najczęściej używanych przedmiotów (np. mikstury leczące, czary).

Ponadto przechodząc do menu, mamy oszczędny czarno-biały ekran statystyk, gdzie zobaczyć możemy ekwipunek (hełm, zbroja, buty, broń), statystyki postępu, zdolności bohatera lub przejść do ustawień gry. Nie zabrakło sklepów, gdzie możemy nabywać potrzebne wyposażenie lub sprzedawać nieużywane, a także sprawdzić właściwości ekwipunku przed jego zakupem.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0