Windows PhoneGryLode Runner Classic

Lode Runner Classic Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Microsoft Studios™
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
28 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
397

Nasza ocena:

Lukasz
3,5
Plusy:
  • wciągająca zabawa
  • duża liczba zróżnicowanych misji
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej
  • archaiczna oprawa

Lode Runner Classic to remake oryginalnej gry logiczno – zręcznościowej wydanej pierwotnie w 1983 roku na komputery 8-bitowe. Założenia rozgrywki pozostały niezmienione, jednak znacząco zwiększono liczbę dostępnych misji oraz dostosowano sterowanie pod kątem urządzeń z systemem Windows Phone. Wcielamy się w postać bezimiennego poszukiwacza skarbów, którego zadanie polega na przemierzaniu labiryntów i mrocznych podziemi w poszukiwaniu złota. Nie będzie to jednak proste zadanie, bowiem po planszy biegają inni poszukiwacza, którzy za wszelką cenę chcą nas zabić.

Do dyspozycji oddano nam tylko jedną broń, dzieki której możemy usuwać podłoże po którym się poruszamy. Musimy jednak uważać, bowiem podłoże zostało podzielone na bloki skalne i jednorazowo możemy usunąć przed sobą tylko jeden blok. Co więcej, po kilku sekundach bloki pojawiają się z powrotem, dlatego musimy usuwać je w taki sposób, aby odpowiednio wcześniej przeciwnicy wpadli do dziury i zostali zamurowani na wieki.

Dodatkowe cechy Lode Runner Classic: 150 rozbudowanych poziomów, pełnych rozmaitych zagadek i przeciwników do usunięcia; wysoka inteligencja nieprzewidywalnych przeciwników, którzy zmuszają gracza do wysilenia szarych komórek; powrót klasycznej oprawy audiowizualnej, nawiązującej do oryginału z lat 80-tych; możliwość ustawienia prędkości gry (od super-wolnej do super-szybkiej); 2 rodzaje sterowania do wyboru (dotykowy lub klasyczny z uwzględnieniem wirtualnego krzyżaka i dwóch przycisków funkcyjnych); dostęp do ilustrowanego samouczka dla początkujących; możliwość zdobywania unikalnych achievementów; dostęp do globalnej tablicy wyników.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0