Windows PhoneGryLogo Ultimate Quiz

Logo Ultimate Quiz Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Color.Ring Studio
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
21 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
355

Nasza ocena:

Lukasz
3,5
Plusy:
  • dostępna za darmo
  • pomysł i wykonanie
  • ciekawostki dotyczące firm
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej
  • na dłuższą metę może nudzić

Logo Quiz to prosta ale ekscytująca gra logiczna dla użytkowników Windows Phone. Zadaniem gracza jest odgadnięcie loga poszczególnych przedsiębiorstw. Na początek otrzymujemy zaledwie drobny zarys (np. kilka kresek lub elementy charakterystyczne), na podstawie którego musimy odgadnąć o jaką firmę chodzi. W przypadku problemów z zagadką można skorzystać z systemu podpowiedzi, dzięki któremu na ekranie będą odsłaniane kolejne elementy loga. Przyjemny interfejs, edukacyjny charakter zabawy i dużo frajdy płynącej ze zgadywania to główne zalety gry.

Logo Quiz oferuje ponad 1000 zagadek związanych z odgadywaniem loga firm. Łącznie na graczy czekają 33 zróżnicowane zadania do wykonania, zaś kolejne loga są dodawane regularnie wraz z nowymi aktualizacjami. Gracze mogą skorzystać z dwóch podpowiedzi przy odgadywaniu loga. W przypadku odgadnięcia bez pomyłki oraz bez używania podpowiedzi, kolejne wskazówki przechodzą do dalszych misji. Po udanym rozwiązaniu zadania, możemy poczytać dodatkowe informacje o danej firmie czy historii powstania i zmian loga.

Zmiany w najnowszej wersji Logo Quiz: po rozwiązaniu zagadki aplikacja pokazuje w końcu pełne logo; poprawiono błędy w wyniku których aplikacja zawieszała się przy zapisywaniu postępów; dodano płatność mobilną; usprawniono i zoptymalizowano prędkość aplikacji. Należy przy tym pamiętać, że jeśli posiadamy wersję v1.x i planujemy zaktualizować ją do wersji v2.0, to nasz postęp nie zostanie zapisany.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0