Windows PhoneGryMafia Game

Mafia Game Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
Gameforge Productions GmbH
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
509

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • polska wersja językowa
  • różnorodność zadań
  • rozbudowany multiplayer
Minusy:
  • brak

Mafia Game to niezwykle wciągająca gra z gatunku RPG z elementami strategii. Wymaga błyskawicznego myślenia, refleksu oraz odpowiedniej strategii podczas planowania misji. Cechuje się bardzo przejrzystą grafiką prezentującą gangsterski świat Stanów Zjednoczonych z lat 50-tych, wyświetlaną w maksymalnej rozdzielczości HD 720p, wysokim poziomem trudności oraz uzależniającym trybem multiplayer, pozwalającym na potyczki z graczami z całego świata.

Rozgrywkę rozpoczynamy jako podrzędny gangster, którego zadaniem będzie stopniowe poszerzanie wpływów w mieście. Głównym zadaniem jest eliminacja konkurencyjnych gangów, zjednywanie sobie podrzędnych kapusiów, złodziei oraz innych gangsterów, a następnie toczenie wojen o terytorium wrogów. Akcja rozgrywa się w fikcyjnym mieście Las Vegas, a więc nie zabraknie różnego rodzaju kasyn, hoteli, banków i innych atrakcji, które mogą trafić w nasze posiadanie.

Wraz z rozwojem akcji w Mafia Game, nasz bohater zdobywać będzie kolejne poziomy doświadczenia oraz pieniądze. Te z kolei można wydawać na zakupy, opłacanie gangsterów i toczenie wojen z konkurencją. Początkowo nie będziemy mieli zbyt dużych szans na rozwój, dlatego naszym zadaniem będzie wcielić się do jednej z grup przestępczych jako szeregowy gangster, a następnie zdobywanie respektu i uznania wśród towarzyszy.

Z czasem nasze starania zostaną docenione i będziemy mogli awansować po gangsterskiej drabince, uzyskując ostatecznie tytuł Don of Sin City. Co ciekawe, możemy wykonywać zadania równolegle dla kilku gangów, jednak musimy uważać aby nie zostać zdemaskowanym, gdyż będziemy musieli od nowa zbudować zaufanie wśród przełożonych.

Mafia Game oferuje 90 rozbudowanych misji fabularnych w 9 różnych lokacjach. Do dyspozycji gracza oddano ponad 70 unikalnych umiejętności i pojazdów. Oprócz tego gra zawiera zaawansowany samouczek dla początkujących, rozbudowany tryb multiplayer, umożliwiający rywalizację z innymi graczami lub wspólną eliminację wrogów ze znajomymi. Ponadto twórcy umieścili motywacyjny czynnik, w postaci nagradzania co tydzień najlepszych graczy sporą ilością wirtualnej gotówki do wydania. Mafia Game dostępna jest do pobrania całkowicie za darmo w polskiej wersji językowej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 1
  • dodał: nrkanzas 85HWQZ zapraszam aktywny gracz :)