Windows PhoneGryMirror's Edge

Mirror's Edge Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Electronic Arts
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
131 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
422

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • duża różnorodność misji
  • dynamizm akcji
  • możliwości bohaterki
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Mirror's Edge to rozbudowana gra zręcznościowa, nawiązująca do popularnej gry FPP wydanej pod tym samym tytułem. W przeciwieństwie do wersji wydanych na PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360, omawiana tu gra dla użytkowników Windows Phone, została przedstawiona w formie klasycznej platformówki 2d, gdzie poruszamy się w lewą lub prawą stronę ekranu.

Wcielamy się w postać Faith Connors, której przyszło żyć w trudnych czasach totalitarnego ustroju. Jako jedna z nielicznych mieszkańców stara się walczyć o wolność obywateli, dlatego otrzymała posadę kuriera tajnych wiadomości. Na drodze bohaterki staną jednak uzbrojeni strażnicy oraz liczne przeszkody do pokonania, wymagające zręczności i dobrego refleksu.

Mirror's Edge w wersji dla Windows Phone otrzymała 14 całkowicie nowych poziomów, nawiązujących jednak do miejsc znanych z oryginalnej wersji gry. Jako mistrzyni parkour, będziemy biegać po ścianach, wskakiwać na murki, omijać rozmaite rampy, zjeżdżać po linach łączących wieżowce, a także uciekać przed licznymi strażnikami. Na nasze szczęście Faith posiada umiejętności walki wręcz, które pomogą unieszkodliwić strażników z bliskiego dystansu. Ponadto gra cechuje się dużą grywalnością, ładną oprawą graficzną i klimatyczną ścieżką dźwiękową.

Fani oryginalnej wersji powinni poczuć się jak w domu, zaś nowi gracze w temacie uniwersum szybko powinni poznać najważniejsze elementy rozgrywki. Nie zabrakło przy tym możliwości rywalizacji ze znajomymi o jak najlepszy czas na danej planszy i wysyłanie rekordów na globalną tablicę wyników.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0