Windows PhoneGryModern Combat 4

Modern Combat 4 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Gameloft
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1011 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
665

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • olśniewająca grafika
  • urozmaicone misje
  • duży wybór broni
  • wciągające potyczki sieciowe
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Modern Combat 4 to rozbudowana strzelanina z widokiem FPP, osadzona w czasach współczesnej wojny. Gra nawiązuje do popularnej serii Call of Duty, dostarczając unikalnych wrażeń dla użytkowników Windows Phone, poprzez wprowadzenie nowych elementów rozgrywki.

Wcielamy się w postać komandosa Edwarda Page'a, którego zadaniem będzie dostanie się na terytorium wroga i zlikwidowanie wyznaczonych celów w trakcie misji. Do dyspozycji oddanych zostało wiele rodzajów broni znanych z rzeczywistości, zaś gracze będą eksplorować zróżnicowane tereny na całym globie, m.in. walcząc na Antarktydzie lub w Barcelonie.

Modern Combat 4 wyróżnia się olśniewającą grafiką na silniku Havoc, której możliwości dorównują konsolom obecnej generacji. Oznacza to rozbudowane lokacje, płynną animację otoczenia, wysoki poziom inteligencji wrogich jednostek oraz przepiękne krajobrazy, które podziwiać można w trakcie eksploracji.

Nie zabrakło profesjonalnej ścieżki dźwiękowej, która dostarcza prawdziwych odgłosów broni, wystrzału, przeładowania czy wybuchów. W trakcie rozgrywki będziemy mogli wybrać strategię walki, w czym pomoże ponad 20 tysięcy dostępnych modyfikacji broni. Gra zawiera również rozbudowaną kampanię fabularną, pozwalającą bliżej poznać losy głównego bohatera.

Sporą zaletą Modern Combat 4 jest rozbudowany tryb multiplayer, zintegrowany z kontem Xbox Live!, Gameloft Live! oraz Facebookiem. Możemy zapraszać znajomych do gry z serwisów społecznościowych, sprawdzać kto aktualnie jest dostępny lub dołącząc do zespołu. Oprócz klasycznego trybu rywalizacji, możliwe jest granie w trybie kooperacji i wykonywanie wspólnie ze znajomych rozmitych misji.

Gra posiada wbudowany chat tekstowy oraz umożliwia prowadzenie rozmów głosowych. Ze względu na spore wymagania, Modern Combat 4 współpracuje z najnowszymi smartfonami wyposażonymi w Windows Phone 8.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0