Windows PhoneGryMy Boo

My Boo Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dla dzieci
Producent:
Tapps Tecnologia da Informacao Ltda.
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
37 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
525

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • duża liczba mini gier
  • przyjazna dla dzieci
  • dostępna za darmo
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

My Boo to gra stworzona dla najmłodszych użytkowników Windows Phone. Zasady rozgrywki nawiązują do zabawy znanej z Pou oraz jej kopii o nazwie Mou. To kolejna aplikacja, która uczy dzieci dbania od najmłodszych lat o swoje zwierzątko. My Boo to okrągły stworek, który jak każde żywe stworzenie wymaga stałej opieki. Zadaniem gracza jest dbanie o prawidłowy rozwój bohatera. Musimy o niego dbać, karmić go, bawić się z nim oraz regularnie myć i podawać lekarstwa w czasie choroby. Na uwagę zasługuje aż 16 zróżnicowanych mini-gier. Warto brać udział w każdej z nich regularnie, gdyż dzięki temu Boo nabiera siły oraz punktów doświadczenia. Przy okazji zbierać będziemy rozmaite bonusy, za które kupimy np. nowe stroje czy dodatki do domku bohatera. Co więcej, zabawa dostępna jest całkowicie za darmo i nie wymaga dodatkowych mikropłatności. 

Dodatkowe cechy My Boo: możliwość nadawania imienia bohaterowi oraz obserwowanie jak rośnie; ubieranie w rozmaite ciuchy, które możemy kupować wraz z postępem gry; opcja dokarmiania – dostępne m.in. owoce, ciastka, pizza czy cukierki – należy jednak uważać, gdyż niektóre potrawy mogą zaszkodzić bohaterowi; dodatkowe zabawy w postaci trampoliny czy przeskakiwania przeszkód; kąpiele i możliwość dekorowania pomieszczenia w którym przebywa Boo.

Wśród dodatkowych mini gier w My Boo znajdziemy: skoki w dal, kolekcjonowanie jak największej liczby Boo, wyszukiwanie różnic pomiędzy wieloma bohaterami; odmiana popularnego w salonach gier na świecie Whack a Mole, odmiana koszykówki, kręgle, mini-gierkę w stylu Bejeweled, czy sortowanie jedzenia według typu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0