Windows PhoneGryNinja Mission

Ninja Mission Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
GAMEADU
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
7 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
379

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • dostępna za darmo
  • kolorowa oprawa
  • duże zróżnicowanie misji
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Ninja Mission to bardzo wciągająca gra zręcznościowa, dostępna za darmo dla użytkowników Windows Phone. Wcielamy się w postać młodego, walecznego wojownika ninja. Bohater ma jeden cel – wyeliminować jak najwięcej przeciwników w postaci wrogich samurajów, a następnie uwolnić z opresji rodzinne miastu ninja Kungfu Valley. Tytuł przedstawiony jest z perspektywy 2d. Bohater porusza się w prawą stronę ekranu, zaś na jego drodze stają kolejni przeciwnicy. Będziemy biegać, walczyć mieczem, skakać, a nawet używać specjalnych przedmiotów ofensywnych i defensywnych. 

Główne cechy Ninja Mission: graj jako super ninja, wybierając jeden z trzech dostępnych avatarów; ponad 45 zróżnicowanych misji fabularnych, różniących się lokacjami, przeciwnikami i wzrastającym poziomem trudności; bajeczna i oryginalna oprawa graficzna na tle miast i wiosek ninja; intuicyjny system sterowania dotykowego; możliwość używania liny do przemieszczania się nad przeciwnikami czy wspinaczki na obiekty; poziom trudności dostosowany dla początkujących i zaawansowanych użytkowników;

Zmiany w najnowszej wersji  Ninja Mission: poprawiono błędy dla wersji Windows Phone 7; usprawniono oprawę graficzną i prędkość gry; dodano nowe misje bonusowe; usprawniono animację.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0