Windows PhoneGryNinjaBoy+

NinjaBoy+ Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Danton Entertainment
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
26 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
390

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • wciągająca zabawa
  • duża ilość misji
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

NinjaBoy+ to wciągająca gra zręcznościowa, która cechuje się śmieszną, komiksową grafiką, oryginalnym sterowaniem dotykowym oraz dużą ilością zróżnicowanych misji. Wcielamy się w postać młodego wojownika ninja imieniem Tadeo, którego zadanie polega na przemierzaniu zróżnicowanych lokacji. Po drodze będziemy biegać, skakać pomiędzy przeszkodami, siekać przeciwników mieczem oraz rozwiązywać łamigłówki, odblokowujące przejście do kolejnych misji. Dodatkowymi przeszkodami będą porozrzucane sprężyny, wieżyczki obronne, pikinierzy, a także magiczne platformy.

Gra wyróżnia się uproszczonym interfejsem, ograniczonym do ekranu startowego z możliwością szybkiego rozpoczęcia zabawy. W ciekawy sposób zostali przedstawieni przeciwnicy, gdyż z jednej strony mogą utrudnić nam zadanie, zaś z drugiej są w stanie posłużyć nam jako narzędzie do rozwiązania zadania.

Łącznie na graczy czeka ponad 50 ręcznie rysowanych poziomów z unikalnymi zagadkami, 5 zróżnicowanych przeciwników, dwie areny, a także specjalny boss do pokonania. Wraz z rozwojem gry będziemy przy pomocy Tadeo odkrywać nowe umiejętności ninja, jak np. chop, pozwalający uśpić przeciwników, a następnie cicho przemknąć pomiędzy nimi. 

Każda misja w NinjaBoy+ umożliwia zdobycie maksymalnie 3 gwiazdek. Aby tego dokonać, należy ukończyć misję w jak najkrótszym czasie, unieszkodliwić wszystkich możliwych przeciwników, a jednocześnie nie pozwolić na utratę energii. Zdobyte rekordy można przesłać ponadto do globalnej sieci.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0