Windows PhoneGryOrder & Chaos Online

Order & Chaos Online Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Gameloft.
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
806 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
349

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • najlepsza gra MMO na Windows Phone
  • olbrzymi świat i kilka klas postaci
  • oprawa, klimat i dużo graczy na serwerach
  • dostępna za darmo
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Order & Chaos Online to jedna z najbardziej rozbudowanych gier z gatunku MMORPG – sieciowych erpegów w czasie rzeczywistym, wydanych dla użytkowników Windows Phone. Tytuł wyróżnia się ogromnym, w pełni trójwymiarowym światem, którego przyjdzie nam zwiedzać przez długie godziny. Eksploruj niezapomniany świat fantasy i dołącz do tysięcy graczy, którzy każdego dnia są chętni do wspólnej zabawy na serwerach. Jak na kluczowego przedstawiciela gatunku przystało, gra umożliwia wykreowanie własnej, unikalnej postaci. Do wyboru mamy kilka klas: Elfy i Ludzie stojący po stronie Porządku, Orki i Nieumarli po stronie Chaosu oraz rasa Mendels charakteryzująca się neutralnością. Od wyboru zależeć będą nie tylko umiejętności i zdolności specjalne, lecz również unikalne zadania fabularne i misje poboczne.

Order & Chaos Online pozwala również wybrać płeć, wygląd oraz specjalne talenty. Łącznie twórcy oddali graczom ponad 1000 umiejętności oraz 3000 rodzajów uzbrojenia do odkrycia (miecze, łuki, magie, zbroje, hełmy). Co ciekawe, każdy gracz może na jednym koncie stworzyć do 4 postaci – zarówno aplikacja jak i model rozgrywki udostępniany jest całkowicie za darmo. W trakcie przygody będziemy nie tylko wykonywać questy i walczyć z żywymi przeciwnikami. Oddano m.in. rozbudowany system komunikowania się z innymi postaciami, możemy handlować znalezionym towarem, czy umawiać się na wspólne misje. W dalszej części gry mocniejsze postaci mogą tworzyć gildie, które rywalizują z innymi grupami.

Order & Chaos Online pozwala odblokować 20 nowych osiągnięć, łączy się z usługą Xbox Live, posiada dopracowaną grafikę, klimatyczną ścieżkę dźwiękową i przykuwa do ekranów Windows Phone na setki godzin.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0