Windows PhoneGryPhysi Bricks

Physi Bricks Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Stiq Joy LLC
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
11 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
408

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • motywacyjny poziom trudności
  • różnorodność zadań
  • ładna oprawa graficzna
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Physi Bricks to bardzo oryginalna gra logiczna, wymagająca myślenia wizualno – przestrzennego. Zadanie z pozoru wydaje się proste: przy użyciu specjalnej machiny umieszczonej w różnych miejscach na planszy, musimy zestrzelić wszystkie klocki zielonego koloru. Nie będzie to jednak łatwe, gdyż na naszej drodze znajdziemy dużą ilość elementów mających za zadanie utrudnić nam ukończenie misji. Musimy zatem tak pokierować naszą bronią, aby omijać różnego rodzaju kładki, tunele, rury oraz bloki. Po wystrzeleniu pocisku zacznie się odbijać od napotkanych elementów, dlatego należy tak ustawić naszą machinę, aby naboje w ostateczności doleciały do celu.

Physi Bricks cechuje się bardzo szczegółową grafiką, dobrze przemyślanymi misjami, intuicyjnym sterowaniem dotykowym, zbliżonym do znanego z Angry Birds oraz wysoką grywalnością, na którą składa się ponad 30 zróżnicowanych etapów. Aby ułatwić wykonanie zadania, twórcy przygotowali kilka rodzajów amunicji (kamienie, pociski ekplodujące, antygrawitacyjne lub przyciągające obiekty), które gracz sam dostosowuje w zależności od napotkanego terenu.

Dodatkowe cechy umożliwiają synchronizację rekordów punktowych pomiędzy różnymi urządzeniami Windows Phone, integrację z Facebookiem i dzieleniem się punktami ze znajomymi, publikację punktów w rankingu globalnym, nagrywanie replayów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0