Windows PhoneGryReal Soccer 2013

Real Soccer 2013 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
Gameloft
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
809 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
497

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • ładna oprawa graficzna
  • licencjonowani zawodnicy i boiska
  • rozbudowany tryb kariery
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Real Soccer 2013 to najnowsza edycja jednego z najbardziej rozbudowanych symulatorów piłki nożnej dla użytkowników Windows Phone. Gra cechuje się bardzo ładną oprawą graficzną, realistyczną animacją zawodników, a także licencjonowanymi nazwiskami piłkarzy i drużyn z oficjalnej federacji FifPro. Warto dodać, że wraz z kolejnymi aktualizacjami, pojawiają się najświeższe statystyki, składy drużyn i transfery znane z prawdziwych boisk.

Duży nacisk położono na tryb kariery i opcji menedżerskich. Naszym zadaniem jest nie tylko wygrywanie meczy, ale także kupowanie lub sprzedawanie zawodników, dbanie o kondycję piłkarzy, odpowiednie ustawienie taktyk przed meczem, a nawet zatrudnianie ekipy zarządzającej drużyną i negocjacje ze sponsorami.

Tryb kariery w Real Soccer 2013 rozpoczynamy jako drużyna amatorów. Początkowo musimy rywalizować z drużynami lokalnymi, następnie wraz z kolejnymi sukcesami podnosi się poziom trudności przeciwników, ale i nasze możliwości. Za zarobione pieniądze rozpoczynamy dokonywanie transferów, aby ostatecznie zdobyć tytuł Mistrza Świata. Do dyspozycji mamy ponad 3000 prawdziwych zawodników, charakteryzujących się unikalnymi zagraniami, szybkością i sposobem gry.

Pomiędzy meczami możemy również przejść do trybu treningowego, aby rozwijać umiejętności specjalne (jedni lepiej wykonują rzuty wolne, inni wolą grać w obronie). Łącznie statystyki zawodnika przypisane są do 3 wskaźników: siła fizyczna, technika i umiejętności taktyczne. Zarobione pieniądze możemy również wykorzystać na modernizację stadionu i otworzenie sklepów (np. z napojami), co pozytywnie wpłynie na relacje ze sponsorami i przyciągnie więcej kibiców.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0