Windows PhoneGryRoyal Revolt!

Royal Revolt! Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
flaregames GmbH
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
284 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
411

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • rozbudowany system walki
  • intuicyjne sterowanie
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Royal Revolt! to gra z gatunku tower-defense, zawierająca elementy strategii, gry logicznej i zręcznościowej. Cechuje się śliczną, szczegółową grafiką 3d, intuicyjnym sterowaniem dotykowym oraz rozbudowaną kampanią fabularną. Fabuła opowiada o młodym, początkującym czarowniku, którego ojciec – potężny władca magicznego królestwa – wysłał na uczelnię Bogsmarts.

Po kilku latach wraca na ojczystą ziemię, jednak okazuje się, że ojciec już nie żyje, zaś królestwo zostało podzielone pomiędzy wujków i ciotki, toczących bój o prawa do tronu. Początkowo rodzina nie traktuje młodego adepta poważnie, odsyłając z powrotem do szkoły. Ten jednak postanawia walczyć o tron, który mu się prawowicie należy. 

Royal Revolt! wyróżnia się bardzo rozbudowanym systemem walki. Rozpoczynamy z garstką oddanych żołnierzy, by wraz z postępem gry powołać armię, która zatrzyma najazd wrogów. W drodze do zdobycia tytułu Króla, będziemy musieli zdobyć 58 zamkow, wyróżniających się odmiennym rozplanowaniem wojsk, murów obronnych i siły. Przed każdą bitwą będziemy mogli rozwijać zdolności zarówno naszego bohatera, jak również oddanych rycerzy i dostępnych czarów. Te zaś otrzymamy za zarobione po walce monety.

Zaletą jest intuicyjne sterowanie przy użyciu komendy dotykowej. Wszystkie niezbędne elementy do walki w postaci ataków fizycznych, magii, leczenia czy rozbudowy jednostek które otrzymują indywidualne poziomy doświadczenia, zostały przedstawione w formie obrazków na mapie. Wystarczy przesunąć palcem na odpowiedni element, a rozbudowa armii rozpocznie się automatycznie. Royal Revolt! dla użytkowników Windows Phone dostępna jest całkowicie za darmo.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0