Windows PhoneGryRule the Kingdom

Rule the Kingdom Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
GAME INSIGHT GLOBAL LIMITED
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
74 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
445

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • wielowątkowa fabuła
  • kolorowa grafika
  • możliwość werbowania nowych członków drużyny
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Rule the Kingdom to bardzo wciągająca gra akcji z gatunku RPG, wyróżniająca się ciekawą i rozbudowaną fabułą, rozległym światem, którego można swobodnie eksplorować, kolorową i szczegółową grafiką oraz płynną animacją. Przed przystąpieniem do zabawy możemy wybrać płeć bohatera, zmienić mu imię oraz nadać unikalne zdolności, które wraz z grą będziemy rozwijać.

Rozpoczynamy jako młody poszukiwacz przygód, który w wyniku nieznanych okoliczności stracił pamięć. Okazuje się jednak, że należą mu się prawa do korony i właśnie zdobycie oraz rządzenie tytułowym królestwem będzie głównym celem gracza.

Grafika przedstawiona jest z rzutu izometrycznego, prezentując jednak bogactwo szczegółów zwiedzanego królestwa. Sterowanie sprowadzono do minimum, wystarczy nacisnąć palcem na wybrany element planszy, a nasz bohater automatycznie podąży w wybranym kierunku.

Proriorytetowym zadaniem będzie poszerzanie siły bohatera. Z racji sporej liczby przeciwników byłoby to utrudnione w pojedynkę. Możemy jednak werbować żołnierzy, którzy staną z nami do walki, budować domy, sklepy i mury obronne, a nawet zajmować się uprawą, dzięki czemu nasza armia nie umrze z głodu.

System walki działa na podobnej zasadzie co poruszanie po mapie. Zostajemy przeniesieni na osobny ekran, a następnie wskazujemy palcem na przeciwnika, zaś nasza drużyna momentalnie przechodzi do ataku. Wraz z rozwojem drużyny możemy nabywać nowe zdolności, miecze, zbroje i przedmioty leczące.

Dodatkowe cechy Rule the Kingdom: wielowątkowa fabuła, zdobywanie poziomu reputacji, setki wrogów do pokonania, dodatkowe wyzwania w postaci walk na arenie, możliwość zdobywania sporej liczby ukrytych czarów ofensywnych i defensywnych (leczenie, ochrona przed negatywnymi statusami), opcja treningu jednostek, posiadających unikalne zdolności, zbieranie zasobów (drewno, kamień, oleje) w celu utrzymania prowadzonego przez nas królestwa, duża ilość rozbudowanych terenów do zwiedzania (lasy, pustynie, tundra, góry pokryte śniegiem), handel w sklepie niepotrzebnymi akcesoriami oraz kupowanie nowych, dostępność kilkudziesięciu questów pobocznych.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0