Windows PhoneGryShuffle Party

Shuffle Party Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Microsoft Studios™
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
8 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
398

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • wciągająca zabawa
  • duża ilość mini-gier
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Shuffle Party to gra stworzona ekskluzywnie dla użytkowników systemu Windows. Wersja dla Windows Phone została specjalnie dostosowana pod kątem sterowania dotykowego, otrzymując rozbudowane tryby zabawy. Jest to zestaw gier, na które składają się kręgle, cymbergaj i pochodne mini-gry rozgrywane na torze do kręgli. Gra cechuje się bardzo ładną grafiką, rozbudowanymi torami, dużą grywalnością i intuicyjnym sterowaniem dotykowym. W dodatku jest dostępna całkowicie za darmo i oferuje możliwość rywalizacji z innymi graczami online.

Oprócz klasycznych kręgli, możemy zmierzyć się na specjalnych torach, gdzie porozmieszczano złote monety. Naszym zadaniem jest zbić jak najwięcej monet lub trafić w wybrane punkty na mapie. Gra oferuje również achievementy, motywujące do wielokrotnego zaliczania misji w określony sposób, a także ranking globalny. Wraz ze zdobyciem określonej liczby punktów i odkrywaniem nowych torów, zdobywamy również specjalne monety. Dzięki nim możemy kupić w wirtualnym sklepie rozmaite dodadki, m.in. krążki do hokeja, szpilki, stoły i inne elementy ozdabiające tory.

Shuffle Party oferuje również rozbudowane tory, na których znajdziemy różnego rodzaju przeszkody, blokujące wyrzucane piłki. Naszym zadaniem w tym trybie, jest umieszczenie piłki w wybranych miejscach, dzięki czemu zdobędziemy maksymalnie 3 gwiazdki za najlepsze wyniki. Gra współpracuje również z konsolą Xbox 360, zaś grafika wyświetlana jest w maksymalnej rozdzielczości HD 720p.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0