Windows PhoneGrySix-Guns

Six-Guns Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Gameloft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
434 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
443

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • tematyka Dzikiego Zachodu
  • kilka trybów rozgrywki
  • ładna oprawa graficzna i klimat
  • dostępna za darmo
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Six-Guns to bardzo wciągająca i całkowicie darmowa gra o tematyce Dzikiego Zachodu, która zadowoli każdego posiadacza urządzeń z systemem Windows Phone. Eksploruj ogromny i otwarty świat przepełniony kowbojami i bandytami, obserwując świat tamtej epoki zrealizowany z rozmachem. Six-Guns to strzelanina z trzeciej osoby, która dostarcza mnóstwo frajdy, a przy tym pozwala na zabawę w kilku zróżnicowanych trybach rozgrywki.

Fabuła koncentruje się na przygodach rewolwerowca imieniem Buck Crosshaw. Dotychczas nie zabijał ludzi którzy na to nie zasłużyli. Teraz jednak jest wyjęty spod prawa i musi upozorować swoją śmierć aby uciec do Arizony. Okazuje się, że nowe terytorium wcale nie jest dla niego przyjazne i aby przeżyć musi stawić czoła kolejnym falom oprawców.

Główne cechy Six-Guns: możliwość swobodnej eksploracji terenów Arizony i Oregonu; szczegółowa oprawa graficzna i niepowtarzalny klimat; wielowątkowa fabuła przepełniona zaskakującymi zwrotami akcji; duża liczba zadań pobocznych; dostęp do ponad 40 misji fabularnych; różnorodność zabawy – możemy unieszkodliwiać złodziei, bronić banki, a nawet pędzić na koniu przez unikalny świat Dzikiego Zachodu; dostep do 8 różnych koni oraz 19 broni; brak dodatkowych mikropłatności – pobierasz i grasz za darmo.

Six-Guns jest zintegrowany z usługą Xbox Live. Można zatem grać z innymi graczami online. Dostępny jest m.in. tryb zabawy w kooperacji, wysyłanie i odbieranie zaproszeń do gry, wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych oraz komunikacja przez czat głosowy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0