Windows PhoneGrySonic CD

Sonic CD Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
SEGA
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
163 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
461

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • śliczna oprawa graficzna
  • zróznicowane misje
  • 2 postaci do wyboru
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Sonic CD to bardzo wciągająca gra platformowa. Pierwotnie wyszła na konsole Segi, jednak dzięki możliwościom Windows Phone, została całkowicie przemodelowana, oferując bardziej szczegółową grafikę, płynną animację bohaterów i środowiska, nowe efekty oraz zremasterowaną ścieżkę dźwiękową.

Gra oferuje możliwość przełączenia ekranu na tryb 16:9 widescreen, achievementy do odblokowania, oferujące graczom dodatkowe zadania, leaderboard zapisujący nasze wyniki punktowe w sieci, a także dwie ścieżki dźwiękowe do wyboru (amerykańską lub japońską), zawierające całkowicie nowe utwory.

Wcielamy się w postać jeża o imieniu Sonic, który znany jest ze swojej szybkości. Na gracza czeka rozbudowany tryb fabularny, oferując kilkanaście rozbudowanych misji w 2d. Naszym zadaniem jest szybki bieg w prawą stronę ekranu, zbieranie okręgów umiejscowionych na planszy i zdobycie jak największej ilości punktów. Aby je zdobyć, należy jak najszybciej zbierać przedmioty na planszy, dzięki czemu mnożnik punktowy będzie się błyskawicznie zwiększał.

Po drodze możemy omijać lub zabijać rozmaitych wrogów, korzystać z umieszczonych katapult, które po wyrzuceniu bohatera w powietrze zwiększają prędkość biegu, a także rampy pozwalające na dostęp do ukrytych okręgów.

Nowością w wersji Windows Phone jest wprowadzenie postaci Tails. Pomarańczowy listek w przeciwieństwie do Sonica posiada nowe zdolności i również potrafi rozpędzać się do dużej prędkości. Oprócz kampani, udostępniono także tryb Time Attack, pozwalający wybrać dowolną planszę i pobijać rekordy punktowe na czas.

Sonic CD dostępny jest w pełnej wersji za opłatą, jednak można wypróbować za darmo wersję Trial. Gra działa na urządzeniach Windows Phone 7.5 i Windows Phone 8.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0