Windows PhoneGrySuper Monkey Ball 2

Super Monkey Ball 2 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
SEGA
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
133 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
362

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • oryginalny pomysł
  • ładna oprawa graficzna
  • zróżnicowane misje
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Super Monkey Ball 2 to rozbudowana gra zręcznościowa, w której wcielamy się w postać małpki zamkniętej w kryształowej kuli. Naszym zadaniem jest dotrzeć do specjalnego portalu, zbierając po drodze jak najwięcej bananów. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, bowiem kolejne misje składają się z różnego rodzaju przeszkód, wąskich przejść i ruchomych elementów, które mogą nas wyrzucić z planszy. Kiedy tak się stanie, zaczynamy w tym samym miejscu, gdzie wypadliśmy, jednak tracimy przez to cenne sekundy czasu. Zadanie polega na dotarciu do mety przed upływem czasu, natomiast jeśli dodatkowo zbierzemy odpowiednią ilość bananów, to możemy otrzymać specjalne bonusy oraz z czasem nowe małpki do zdobycia.

Super Monkey Ball 2 umożliwia nam wybór spośród 4 małpek: Aiai, MeeMee, Baby oraz GonGon. Każda z nich charakteryzuje się innymi zdolnościami, np. jedna jest szybsza, druga łatwiej zwalnia na zakrętach. Do dyspozycji oddano nam 6 zróżnicowanych tematycznie światów oraz aż 125 rozbudowanych plansz, pełnych pułapek oraz wymagających od gracza refleksu. Sterowanie sprowadzono do minimum – aby ruszyć małpką do przodu odchylamy urządzenie Windows Phone do przodu, zwalniamy kierując go do siebie, natomiast skręcamy wychylając smartfona w odpowiednim kierunku.

Dodatkowe cechy Super Monkey Ball 2: kolorowa oprawa audiowizualna; duża liczba efektów świetlnych; specyficzny humor; wiele bonusów do odkrycia; stopniowo wzrastający poziom trudności, pozwalający wczuć się w grę początkującym; dostęp do 3 dodatkowych mini-gier (trafianie małpką do celu, golf oraz kręgle); klimatyczna ścieżka dźwiękowa.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0