Windows PhoneGrySurvivalcraft

Survivalcraft Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
Candy Rufus Games
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
2171

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • nieograniczone możliwości tworzenia świata
  • tryb multiplayer
Minusy:
  • brak

Survivalcraft to specjalnie zaprojektowana z myślą o urządzeniach Windows Phone, wersja bardzo popularnej gry Minecraft. Podobnie jak w oryginale, wyróżnia się oszczędną oprawą graficzną, nawiązującą do gier z 8-bitowych konsol. Jej popularność wynika jednak z niemal nieograniczonych możliwości tworzenia i eksplorowania wirtualnego świata.

Gra pozwala tworzyć własne budowle, lokacje, postaci, a nawet środki transportu. Posiada ogromne rzesze fanów na całym świecie, którzy nie tylko tworzą unikalne środowiska, lecz także odwzorowują inne kultowe gry w świecie Survivalcraft.

W momencie rozpoczęcia przygody z Survivalcraft znajdujemy się w sterylnym świecie, przedstawionym z perspektywy pierwszej osoby. Od gracza zależeć będzie jednak kierunek rozwoju świata. Możemy wykorzystywać rozmaite zasoby, narzędzia górnicze, rzemiosło, tworzyć bronie, przygotowywać pułapki, a nawet polować i uprawiać rośliny. Wraz z postępem gry, świat rozwija się na naszych oczach, oferując pokłady grywalności.

Bohater którym przyjdzie nam kierować, może budować domy lub schronienie na noc, polować na zwięrzęta, a także jeździć konno, posiadać wielbłądy i bydło hodowlane. Miejscami napotkamy na ogromne skały utrudniające dalsze zwiedzanie krain. Z pomocą posłużą jednak materiały wybuchowe, zaś w dalszej części będziemy mogli konstruować złożone urządzenia elektryczne.

Możliwości oferowane przez Survivalcraft są nieograniczone, co dodatkowo potęguje możliwość dzielenia się swoim światem z innymi graczami online, lub pobieranie krain stworzonych przez znajomych.

Najnowsza wersja Survivalcraft została wzbogacona o takie wskaźniki bohatera jak głód i wytrzymałość, dzięki którym gracz jeszcze bardziej musi skoncentrować się na przeżyciu. Można również uprawiać ziemię i własne jedzenie przy użyciu nasion. Wprowadzono również nowe typy zwierząt, m.in. orki, zebry, lwy, nosorożce. Zwierzęta otrzymały umiejętność odnajdywania ścieżki w celu zlokalizowania swoich celów i zdobyczy. Ponadto można od teraz przy użyciu łodzi, przepłynąć daleko w głąb oceanu oraz zwiedzać odległe, niezbadane dotąd wyspy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0