Windows PhoneGryThe Sims 3

The Sims 3 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
Electronic Arts
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
112 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
1329

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • nieograniczone możliwości rozwoju Simów
  • ładna oprawa graficzna
  • duża ilość zadań
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

The Sims 3 w wersji na urządzenia Windows Phone został specjalnie dostosowany pod kątem sterowania dotykowego. Wszystkie niezbędne funkcje i możliwości rozwoju zostały zachowane względem wersji na komputery PC. Trzecia część The Sims po raz kolejny oddaje graczom niemal idealny symulator życia. Dzięki tej grze możemy wcielić się w wirtualnych bohaterów i prowadzić życie niemal tak realne jak w rzeczywistości. Możemy zbudować dom, chodzić do pracy, umawiać się na randki, imprezować, a nawet założyć rodzinę i mieć dzieci. Niemal nieograniczone możliwości rozwoju sprawiają, że The Sims 3 to gra przy której spędzimy długie godziny, co chwila odkrywając coś nowego.

The Sims 3 umożliwia nam stworzenie postaci od podstaw, zaczynając od wyglądu, płci, kończąc na charakterze. Zwłaszcza ten ostatni czynnik może być kluczowy dla dalszego rozwoju naszego Sima, a także jego relacji z innymi mieszkańcami wirtualnego świata. Zadaniem gracza jest regularne zwracanie uwagi na stan zdrowia, poziom zadowolenia z życia czy codzienne nawyki i zachowania Sima. W zależności od naszych poczynań możemy poprawić byt wirtualnych postaci, chociaż dzięki dowolności w wychowywaniu Simów, możemy – jeśli mamy na to ochotę – pogorszyć jego sytuację, a nawet doprowadzić do śmierci na rozmaite sposoby. Nie zabraknie przy tym rozmaitych zadań do wykonania z poziomu gry, które jeszcze bardziej wzmocnią naszą więź z tytułowymi Simami.

Dodatkowe cechy The Sims 3 w wersji Windows Phone: szczegółowa oprawa audiowizualna; intuicyjne sterowanie dotykowe; dostępność do całkowicie nowych 18 achievementów do zdobycia; możliwość porównywania wyników z globalną tablicą rekordów, która zliczana jest co tydzień, miesiąc lub całościowo – można tu zobaczyć kto wydał więcej pieniędzy, jaki posiada stan wirtualnego konta czy kondycję fizyczną bohaterów; ogromne możliwości rozbudowy Simów – zmiana wyglądu, zachowań, nadawanie indywidualnego charakteru czy nawyków; dodatkowy dostęp do ponad 73 unikalnych zadań do wykonania w trakcie życia Sima.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0