Windows PhoneGryTop Truck Free

Top Truck Free Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
AceViral.com ltd
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
15 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
375

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • duża ilość dostępnych map
  • intuicyjne sterowanie
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Top Truck Free to zręcznościowa gra, pozwalająca zasiąść za kierownicą monster truck. Naszym zadaniem jest pokonywanie kolejnych torów, na których rozłożone są rozmaite auta osobowe, kładki, ukryte przejazdy czy rampy. Na arenie rozmieszczono również zielone symbole, które należy zbierać, a także czerwone, zmniejszające ilość naszych punktów.

Wraz z rozpoczęciem zadania, musimy przejechać w jak najkrótszym czasie wyznaczony odcinek trasy, zbierając jak największą ilość zielonych symboli, a przy tym zniszczyć tyle samochodów, ile nam się uda. Pod koniec misji nagradzani jesteśmy rankingiem punktowym. Podobnie jak w Angry Birds, maksymalnie możemy zdobyć 3 gwiazdki, o czym informuje stale zwiększający się pasek postępu w trakcie trwania wyścigu.

Zaletą Top Truck Free jest intuicyjne sterowanie dotykowe. Przesuwając palcem po ekranie w wybranym kierunku, możemy przyspieszyć, zahamować, a także określić kąt nachylenia pojazdu po wybiciu z rampy. Gra wyróżnia się również dużą liczbą rozbudowanych misji, na których oprócz standardowego dotarcia do celu, umieszczono ukryte przejazdy lub kilka dróg do wyboru. Ciekawym dodatkiem jest tzw. Współczynnik Tłumu. Im więcej zniszczeń dokonamy na trasie, tym żywiej zareaguje publiczność na nasze działania, co przekłada się na dodatkowe punkty i bonusy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0