Windows PhoneGryTraffic Racer

Traffic Racer Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Soner Kara
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
42 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
569

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • zróżnicowane trasy i samochody
  • dostępna za darmo
  • kilka trybów rozgrywki
  • po polsku
Minusy:
  • brak

Traffic Racer to kamień milowy w gatunku gier wyścigowych na urządzenia mobilne. To jedna z najlepszych gier tego typu dla użytkowników Windows Phone, a ponadto dostępna jest całkowicie za darmo i w języku polskim. Mamy tu do czynienia z bardzo wciągająca arcade'ówką. Zadaniem gracza jest przemierzanie zatłoczonych dróg i autostrad, zarabianie pieniędzy, ulepszanie posiadanych samochodów lub kupowanie nowych. Tutaj liczy się przede wszystkim niczym nieskrępowana zabawa, szybka jazda i jeden cel – osiągnięcie pierwszego miejsca w globalnej tablicy wyników.

Główne cechy Traffic Racer: olśniewająca grafika 3d; intuicyjne i realistyczne sterowanie dotykowe – można poczuć się jak kierowca prawdziwego samochodu sportowego; 24 różnorodne samochody do zdobycia; 4 zróżnicowane środowiska: przedmieście, pustynia, tereny pokryte śniegiem, a także metropolia w nocy; 4 tryby zabawy: Endless, Two-Way; Time-Tridl oraz Free Ride; szerokie możliwości kustomizacji pojazdów – możemy zmieniać kolory, dodawać naklejki, zmieniać silnik itp; ponad 15 dostępnych modeli tras, dzięki którym zabawa nie nudzi się po kilku minutach.

Wybrane zmiany w najnowszej wersji Traffic Racer: dodano 3 nowe pojazdy; dodano nowy tryb bonusów dla graczy każdego dnia; więcej możliwości w trybie Free Ride; zbalansowano siłę niektórych pojazdów; dodano dźwięki do niektórych pojazdów; dodano kilka wersji językowych – m.in. język polski, wyeliminowano błędy z poprzedniej wersji aplikacji oraz ulepszono stabilność i prędkość. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0