Windows PhoneGryWar Game

War Game Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Gameforge Productions GmbH
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
453

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • ładna oprawa graficzna
  • duże możliwości rozbudowy
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Podbij świat jako Generał niezwyciężonej siły militarnej w rozbudowanej grze strategicznej War Game. Do dyspozycji oddano nam potężną armię, której zadanie polega na eliminacji wrogich jednostek, aby następnie wytoczyć swoje roszczenia jako absolutny władca imprerium. W grze War Game będziemy prowadzić własną armię do walki i zajmować kolejne kontynenty. Zadaniem gracza jest rozwój jednostek, wzmacnianie oddziałów i dalsza ekspansja w jednej z najbardziej rozbudowanych gier dla użytkowników Windows Phone, stanowiącą połączenie strategii z elementami role playing.

War Game umożliwia tworzenie własnych sojuszy z przyjaciółmi, aby nasze imprerium stało się jeszcze silniejsze, a następnie wysyłać graczy na niższe poziomu tabeli wyników. Nastały burzliwe czasy, gdzie nawet najmniejszy argument może zmienić się z lokalnego konfliktu w globalną wojnę. Zasoby są ograniczone, zaś głównym celem gracza jest nie tylko rozbudowa armii, lecz również przejęcie kontroli na złożami uranu, stanowiące główny powód konfliktu między mocarstwami.

Cechy War Game: ponad 90 zadań do wykonania w trybie kampanii, toczących się w 9 różnorodnych sceneriach wojennych, szeroki wybór ponad 70 odmiennych jednostek, żołnierzy, maszyn wojennych czy samolotów, możliwość kooperacji z innymi graczami online lub wyzywanie ich na pojedynek w celu przejęcia terytorium wroga, możliwość potyczek wielu graczy jednocześnie, dostęp do obszernego poradnika, który ułatwi początkującym stawianie pierwszych kroków w grze, sumowanie rankingów punktowych każdego tygodnia i nagradzanie najlepszych bonusowymi przedmiotami.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0